Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt kapsz a szüleidtő...

Mennyi pénzt kapsz a szüleidtől suliba?

Figyelt kérdés
Nekem apukám minden reggel 2000 forintot szokott adni, és az pont elég, ameddig haza nem jutok. Ti mennyit kaptok suliba?
2009. dec. 18. 15:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/133 anonim ***** válasza:
91%

édes drága aranyszívem!

ha ennyi kesst kaptam volna akkoriban, biztos nem a 700ft-os cigire cseszem el, és nem derogált volna menzán enni.

hanem mondjuk minden nap félreteszek 1 rongyot ebből a kettőből, az havi 20rongy, megvan belőle egy jó verda mire leérettségizek. bár mondjuk sztem neked azt is a méltóságos popód alá tolják...

2009. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/133 anonim válasza:
83%

Hát te hülye vagy... Számold már ki.


egy hét alatt lesz 10 000 forintod. Egy hónap alatt negyven ezret költessze hülyeségekre... Te is tuti valami nagy sznob lehetsz.. -.-

2009. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/133 anonim ***** válasza:
91%

bárcsak én kapnéke ennyit. nekem egész évi költségvetésem ez, kb:

havonta aprók, visszajárók: 300 ft (egy évben: 3600)

karácsonyi pénz: 20e

névnap, szülinap: 10e

ez össz kb 33ezer forint. te havonta többet kapsz... nekem meg 100e kéne... így meg is lenne 3 hónap alatt, ha kapnék ennyit. de így meg 3 ÉV!!

2009. dec. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/133 anonim ***** válasza:
91%
Semennyit. Minek? Minden reggel csomagol szendvicset meg teát és ebédre is be vagyok fizetve. Pár száz forint azért szokott nálam lenni (nem ő adja, a saját zsebpénzemből van), de nem költöm el, csak ha nagyon fontos.
2009. dec. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/133 anonim ***** válasza:
93%
Előző vagyok. Annak, aki azt írta, h ne bántsuk, meg irigyek vagyunk, csak mondom, hogy nem kellett volna kiírni a kérdést. Minek?
2009. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/133 anonim ***** válasza:
94%
hát te tényleg egy elkényeztett lány vagy, autót kapsz karácsonyra mikor semmi felelősségtudatod nincs? ha lenne nem kérdeznél ilyet és nem szrnád el amit qapukád nehéz munkával megkeres. és te leszel az aki a felelőtlensége miatt elüti a lányomat az úton mert apuci a seggét is kinyalta? ugye? arra nem gondolsz hogy apukád egészsége rámegy hogy titeket eltartson és te könnyen szórakozz meg felvágj a pénzzel? jogsit is apuci vette? és ha nem lesz apuci ,tudod te mit jelent hogy sok családnak a rezsin felül nem marad ennyi pénze élni amit te egy fél nap alatt elszórt egy hónapban és te sírsz hogy alig elég míg hazaérsz a suliból ?! szegénykém....mi is jól állunk anyagilag, de az én lányom bérletet+500ft-ot kap naponta, amit nem költ el hanem általában egybe elrakja ruhákra meg ami a korosztályának kell,nem mérgezi a tüdéjét, és nem snassz neki hogy reggelit vigyen és innivalót.
2009. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/133 anonim ***** válasza:
94%
Minden reggel alig tudsz fölkelni,így nem marad idő kaját csinálni...érdekes a helyzet,nagyon tudlak sajnálni. :D Mértnem előtte való nap,vagyis este csinálod meg magadnak a kaját? Így tudnál spórolni is,de hát te tudod. Ja és jópár ébresztőórát is vehettél volna már magadnak a félretett pénzből... :D
2009. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/133 anonim ***** válasza:
94%
Elkényeztetett,öntelt kis liba! Semmi fogalmad sincsen az életről! MIÉRT KELL megszólni azokat,akik kétkezi fizikai munkát végeznek? Én nagyra becsülöm az ilyen embereket! Apukám csak sima szakmunkás,télen-nyáron kint dolgozik. Ő is mindent megtesz értünk és alig várom hogy viszont segíthessek neki ill. anyukámnak! Amúgy meg mi lenne az úri családokkal,ha nem lenne a sok "paraszt" aki elvégezze a "piszkos" munkát?! És nem vagyok irigy,sajnállak... És ezt a kérdést kár volt föltenned,mert elég fölvágóan,nagyképűen hangzott. Gondolom a pasid is valami pénzes valaki lehet... :P
2009. dec. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/133 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem nem kéne ilyeneket mondani a másiknak, mert a Kérdező senkit nem bántott a kérdésével, max néhány embernek nem szimpi, hogy több pénze van és azt ilyen módon elherdálja. Azért igencsak meglátszik a Kérdező stílusa, meg azoké, akik öntelt libáznak, hülye p*csáznak, meg egyebek. Kérdésre nem lehet válaszolni? Nem hát, ennyi telik tőletek.


Kérdezőnek: Az, hogy 2000-et kapsz naponta, nem igazán tartozik másokra, a Te magányügyed és az is, hogy mire költöd el. Senkinek nincs joga ítélkezni afelett, hogy mit csinálsz a pénzeddel vagy hogy éled az életedet. Kár volt megírni, mert láthatod, milyen primitív válaszok születtek.


Kérdésre válaszolva pedig: Nem kapok pénzt a suliba, mindig van nálam egy 3000, hogy ha bármi gond van, legyen nálam pénz bkv jegyre, kajára, hazajutásra vagy ilyesmi, de azt sosem szoktam elkölteni. Otthonról viszek kaját, pedig korán kelek (fél 5-kor), cigizni cigizek, de 2hetente kb 1 dobozra van szükségem.

2009. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/133 anonim ***** válasza:
37%
ja és 17 éves lány voltam.
2009. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!