Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom anyuci pici fia típus,...

Párom anyuci pici fia típus, szerintetek erről lehet egy férfival beszélni, van értelme, felnyílhat a szeme?

Figyelt kérdés
Nem rég tudatosult ez bennem úgy igazán, hogy mi is a helyzet. Párom bármit megtesz az anyjának, bármikor, még, ha nekünk akkor épp programunk lenne, akkor is. Sűrűn kettesben mennek el valahová az anyukájával. Közel a 30-hoz, még otthon lakik (bár tervezgeti az elköltözést, csak gyűjt egyelőre), kaját készítenie, vagy takarítania otthon sosem kell, nem is tudna...
2014. ápr. 3. 09:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
ha valakit szeretsz ne akard megváltoztatni, mert akkor már az lesz akit megszerettél
2014. ápr. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van talán meg lehet vele értetni. Nekem is van családban ilyen és nagyon az anyja felé húz.
2014. ápr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
ha te akarsz lenne az új anyuci, akkor maradj vele
2014. ápr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Aki normális választ írt, annak köszönöm!

Azok, akik meg elakarják vinni a témát más irányba, kérem, ne itt tegyék! Egyáltalán nem vagyok férfi ellenes, vagy férfi gyűlölő, nem is értem ezeket a reakciókat!

2014. ápr. 3. 09:54
 5/24 anonim ***** válasza:
9%

Most mi a probléma kérdező?Félsz, ha együtt éltek,akkor is rájár az anyukára,ha az füttyent a párodnak?


Szerintem természetes, hogy segít az édesanyjának!

2014. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

#5 "Ezt a világot a férfiak építették!"


És ezeket a csuda férfiakat kik szülték? Csak nem nők?:)

2014. ápr. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Megertem kerdezo hogy idegesit volt egy hasonlo gondolkodasu exem. Akik itt irnak nem tudjak milyen idegesito ez. Nem arrol van szo hogy ne segitsen az anyanak de amikor valami piszlicsare dolog jutott az eszebe akkor egybol ugrania kellett.
2014. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt??


Egyébként fogalmam sincs, a párom sem készített otthon kaját, nem is takarított. Viszont ha segíteni kelletett akkor megtette, és én sem kértem volna azt hogyha dolguk volt az édesanyjával ami fontosabb inkább velem menjen fagyizni.



Már a párom sem így él, de én nem is akartam megváltoztatni.

Korainak tartottam volna bele ütni az orrom ha nem velem él, más tészta hogyha együtt éltek egy családként viszont akkor is ha segíteni kell hadd segítsen.



Úgy gondolom hogy hálával tartozom az anyósom felé hogy ilyen szorgalmas rendes fiút hozott nekem a világra, és a nevelésének köszönhetem azt aki ő lett.



Én már abba is bele gondoltam hogy ha fiú gyermekünk születik mi lesz ha lesz egy nő aki azt akarja hogy onnantól kezdve csak Ő létezzen az édesanyja és az édesapja viszont legyen a sorban az utolsó, hát mit mondjak nem tetszett az ötlet :))

2014. ápr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
9%

# 6


Ebben a világban ahol rekordokat dönt az abortuszok és a válások száma én inkább nem hoznám fel az anyaságot. Majd ha nem viszket annyira a p*nátok és az abortuszok száma sem lesz rekord méretű akkor beszélhetünk róla.

2014. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Az ember nem magának szüli, és neveli a gyereket. Ha nekem egyszer fiú gyerekem lesz, önállóságra fogom tanítani, és ha felnő az lesz a természetes, ha jön az életébe egy nő, aki az első helyre kerül majd. :)

Természetesen rendjén van, hogy párom segít az anyjának, ezzel teljesen egyet értek. De volt olyan is, hogy programot szerveztünk, és vásárolni kellett vinni az anyját, és még csak nem is vett semmit sem az anyukája...

2014. ápr. 3. 10:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!