Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? A...

Szerintetek mit tegyek? A párom anyukájánál és nagymamájánál élünk most. A párom anyja nem szívlel túlságosan rendszeresen gúnyos megjegyzéseket tesz rám mint aki kb. semmitsem csinálna.

Figyelt kérdés
Jelenleg nem dolgozok mert nemrég költöztem elég messziről hozzájuk nem találtam még munkahelyet, párom nagyon jól keres, havonta egy minimálbér teljes összegét ideköltjük, amiből albérletre is bőven futná, melette persze még saját pénzből korszerűsítjük a házat, amit félre is rakhatnánk. A háztartást vezetem főzök, takarítok, egy nem kicsi kertet gondozok melette ápolom a 90éves nagymamát ami valljuk be nemkönnyü feladat, lényegében azért vagyunk itt párommal hogy segítsünk nekik, és aza hála ezért hogy folyamat osztást kapok, pedig egész nap csak talpalok, hogy mindenkinek jó legyen. Eddig bírtam, de 4 hónapos terhes vagyok és úgy érzem túl sokat stresszelek az otthoniak miatt. Párommal beszéltem januárban albiba megyünk de addigis nem tudok mit tegyek, mert félek nem tesz jót a babának a sok idegeskedés. Nem tudom mitévő legyek. 23/L

2014. ápr. 6. 17:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
miért kell mindig ilyen -off- on-os válaszokat adni?
2014. ápr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

OFF az egyesnek. fogadjunk h te vagy a leghangosabb ellenzője az abortusznak, amikor olyan kérdést tesznek fel. itt meg kb leköpöd az anyát aki meri vállalni a gyerekét, pedig ő is tudja h milyen nehéz lesz neki munkát találnia...


on: beszélj az anyukával, h vajon miért nem kapsz te is normális bánásmódot, mondd el neki h nagyon bántónak érzed amit veled művel, és legalább azért lehetne veled kedves mert a szíved alatt hordod az unokáját.

2014. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
20%
kedves 9-es! én 19 évesen diplomáztam, rögtön elkezdtem dolgozni, közben csináltam a mesterképzést. 22 éves vagyok, 2 diplomával és ez a 3 évem a munkahelyemen.
2014. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi történt közben veletek? Hogyan alakult az életed?
2015. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!