Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet javítani egy kapcsol...

Meg lehet javítani egy kapcsolatot, ha elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
Nemrég vettünk közös lakást, de már előtte is voltak gondok. Nincs harmadik, meg semmi ilyesmi, csak egyszerűen nem jó együtt. Én folyton ingerült vagyok, meg piszkálós, a párom meg látványosan szarul érzi magát. Szexről abszolút leszoktunk (gyereket akar(t)unk, és 2 éve nem sikerült, talán ezért is).
2009. dec. 19. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen biztos vagy benne hogy elmúlt a szerelem? A sikertelen próbálkozás hogy legyen gyerek már eleve óriási feszültség egy kapcsolatban.Próbáljatok meg leülni és beszélni a pároddal hogy mi a probléma ki mit vár a másiktól.
2009. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő nem nagyon mond semmit. Én meg állandóan nyűgös vagyok, meg elégedetlen, meg piszkálós.
2009. dec. 20. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
A kapcsolat nem egy berendezési tárgy amihez szerelőt lehet hívni. Kell nektek hogy mindketen szendvegyetek. A lakást addgyátok el és kezdgyetek új életett.
2009. dec. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott kezd el,hogy ne legyél nyűgös,ha meg az vagy,akkor legalább ne piszkáld.

Szex nélkül nem lesz gyerek,az már biztos,gondolod neki megfelel szex nélkül,és neked?Erről beszéltetek már?

2009. dec. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!