Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » -Lehetq két ember egyszerre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Lehetq két ember egyszerre, tiszta szívből szeterni? -Van olyan, hogy szeretsz valakit, de nem tudnál semmi testi kapcsolatot elképzelni vele? Vagy akkor az nem szerelem csak szeretet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 19:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2010. aug. 15. 19:44
 2/8 A kérdező kommentje:
*lehet két embert.....
2010. aug. 15. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem volt már egyszerre 2 szerelmem, de akkor meg is akartam dugni mind a kettőt
2010. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyik a barátom (2 éve), másik eqy olyan srác, aki régen szerelmes volt belém, most barátnője van és nem érdeklem szerelem terén.
2010. aug. 15. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem lehet:) vagy csak így hisszük a döntésképtelenség miatt
2010. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, bár nem pont ugyan úgy... nekem van abrátom, több mint 3 éve, azt hiszem a szerelem már átalakult mélyebb érzésekké, de mindent megtennék érte.. és nekem is van egy fiú, aki barát, de beleszerettem... és úgy érzek iránta, mint a barátom iránt az elején, de próbálom ezt átalakítani magamban, vmiféle elmélyült szeretetté... :D remélem menni fog. :P Ki szeretnék tartani a barátom mellett..:)
2010. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Velem is pont ez van, mi 2 éve vagyunk együtt. De az a fura, hogy a másik sráccal pl. semmi testi dolgot nem tudnék elképzelni... lehet hogy nem is szerettem bele, csak hiényzik, mint barát, mert egy éve nem láttam.
2010. aug. 16. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!