Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párodról kiderül, hogy előtted...

Párodról kiderül, hogy előtted voltak nők akiknek fizetett azért?

Figyelt kérdés
Nem utolsó sarkon állóknak, hanem luxus k.-nak. Ezt nem tudom most hova tenni. Lehet mellettem is megteszi? Miért volt erre szüksége?
2014. ápr. 9. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Tudok róla, hogy volt neki, nem volt barátnője és csak "arra" vágyott, alkalmanként. Mellettem tutira nincs és nem zavar a tudat a múltjával kapcsolatosan, mert szerintem korrektebb mintha egy komoly kapcsolatra vágyót ámított volna 1-1 éjszaka reményében.
2014. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

1: Kérdezd meg töle, ha nagyon érdekel, hogy miért? (Vszinüleg már nagyon kellett üritenie!)

2: lehet, hogy megteszi de nem szerelemböl, hanem valamilyen ki nem elégitett szükségletéböl.

3: te szüzen kerültél hozzá és kikötésed volt, hogy ö is csak szüz lehet? Ha nem, akk meg mi bajod van azzal, hogy valakit megdugott elötted is? Azt meg, hogy fizetett érte csak becsüld. Nem átvert egy csajt a jajjdeszeretlek feküdjmárlevelem dumával!!!

2014. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki nagyon ki akarta próbálni még szinglin.


Ő sem útszélről szedte fel, lakásban lakóval csinálta, még borravalót is hagyott :D


Az érdekes az, hogy azóta megismerkedett egy nővel aki mellett annyira más lett. Normális! Van egy gyerekük, úton a másik, jótékonykodik, megkomolyodott.


Én nem tudom elítélni, mert láttam milyen volt régen, és milyen lett most. Örüljünk hogy az emberek változnak ha akarnak.

2014. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha használt óvszert,akkor valahogy lenyelném,ha most már valóban nem járna k-zni.


Na meg kérdezd meg tőle, hogy miért volt erre szüksége? És, hogy melletted teljesnek érzi-e az életét...

2014. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Az én párom is kur.vázott anno, nem rendszeresen, de jó párszor. Nem ítélem el érte, és nem is zavar. Senkit sem ítélek el kur.vázásért, sok szempontból tisztességesebb az egész így, mint futni a köröket egy nőért akit csak meg akar dugni. Ez őszintébb mindkét félnek, és hát istenem, van amikor az embert nem érdekli a másik lelki világa, csak az amit a pénzéért kap.
2014. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is volt régen ilyen időszaka. Az exfeleségével élt akkoriban, akivel csak 2 havonta egyszer élt házaséletet, mert a nő nem akarta sűrűbben, sőt még ez is sok volt neki. Szeretőt nem akart tartani, hát így oldotta meg. Nem ítélem el érte, még meg is értem. Mellettem nincs ilyen porblémája, szóval biztos vagyok benne, hogy nem tenné meg! :)
2014. ápr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy sok pénzt fizetett egy prostinak vagy kevés pénzt fizetett egy prostinak, ugyanolyan megítélés alá esik mindkettő.
2014. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válsdzokat!

Én nem ítélem el azokat akiknek ilyen volt a múltjában. Csak a volt felesége mellett csinálta, és megfordult a fejemben, ha nálunk nem lesz rendbe valami, ilyen nőkhöz fog fordulni. Sajnos keveset tudunk együtt lenni, és többre vágyik, de nem tudjuk megoldani.

2014. ápr. 10. 08:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is gyanakodnék, ebben az esetben van esély rá.
2014. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!