Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párodról,...

Mit szólnál ha a párodról, akivel 3 hónapja vagy együtt kiderülne hogy felesége van? Hogyan tennéd túl magad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon rosszul érezném magam, sok év telt el, de még mindig nem tudtam túltenni magam rajta. (Igaz neki gyereke is volt és terhes felesége.) Nem tudtam róla, amint kiderült szakítottam vele (nem ő mondta el), ennek ellenére bánt a bűntudat, hogy fájdalmat okoztam a feleségének, mert arra sem vette a fáradtságot, ne a lakásuk előtt sétáljunk.
2013. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
29%

1. Három HÓNAP ismeretség után nem lehet párod, legfeljebb barátod.

2. Ha felesége van, akkor az NEKED annyit jelent, hogy AZONNAL szakitok.

3. Legközelebb jobban megnézem, kivel kezdek, és nem azonnal esek a nyakába (illetve az ágyába)

2013. jan. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Annyira dühös vagyok, hogy ha csak tiz percre lehetnék masszív száz kilós tag a holnapi ebédjét is kiráznám belőle.
2013. jan. 21. 21:11
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
A dolgok pozitív oldalát próbálnám nézni,és arra gondolnék,milyen szerencse,hogy még időben megszabadultam egy ilyen jellemtelen alaktól.Hiszen később csak tönkretett volna érzelmileg,idegileg,mindenhogyan.
2013. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Átvert téged is és a feleségét is, sorstársak vagytok. Hazudott, a bizalomnak annyi, tehát a kapcsolatnak is.
2013. jan. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Hát, mi pont ennyi ideje vagyunk együtt, de elcsodálkoznék, ha most kiderülne, hogy felesége van, tekintve, hogy most költöztünk össze, de eddig is folyamatosan nálam voltunk :)

De viccet félre téve, nekem ez annyit jelentene, hogy itt a vége, mert nem volt őszinte, és ez megbocsáthatatlan, legalább is nálam annak számít. Mondjuk biztos meg lennék zuhanva, de hát ezen előbb-utóbb túl kell lépni, más megoldás nincs.

2013. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Velem is megtörtént ez, csak nálunk 2 hónap után derült ki. Nagyon nehezen tettem túl rajta magam, nehéz volt feldolgozni. Nálunk úgy volt, hogy elmondta, akkor átbeszéltük(volt pár kérdésem hozzá, meg persze ő is elmondta. amit szeretett volna), majd minden kapcsolatot megszakítottunk egymással. Szerintem fontos az, hogy ne maradjon benned megválaszolatlan kérdés, mert úgy nehezebb elfelejteni.
2013. jan. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

3 hónap után!


Nem irigyellek,de most erősnek kell lenned,és azonnal szakítani ezzel a mocsokkal,te ne akarj olyan sorsot,mint a feleség.

Bűntudatot ne érezz,ő hazudott,illetve titkolta el az igazságot,te erről nem tehetsz!

2013. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%

Attól függ:


papírílag vannak csak együtt, vagy valóságossan.

2013. jan. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szívinfarktust kapnék.
2013. jan. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!