Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?...

Mit csináljak anyámmal? Exemtől kölcsönkért 60 ezret 3 éve! És azóta nem tórleszt nem fizet. Mikor szólok neki mondja nincs pnze majd részletekbe de azóta se fizetett. Olyan ciki! többet keres nálam de a nyaralás fontosabb neki.

Figyelt kérdés
Ha csak havi 1000ft ot törlesztett volna már megadta volna de mindig ezzel jön hogy majd törleszt.mit mondjak neki mit tegyek ???
2013. jún. 30. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ezt nem az exednek kellene elintézni anyukáddal?
2013. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Miért kellene egyáltalán akármit is tenned?

Édesanyád és a volt barátod/-nőd is felnőtt emberek, majd egymás között elrendezik.

Mi közöd hozzá?

2013. jún. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az hogy én voltam a közvetítő. És most engem is zaklat az exem. Anyám meg nem törődik ezzel csak hazudozik neki is meg nekem is hogy majd törleszt
2013. jún. 30. 18:06
 4/10 anonim ***** válasza:
papír van róla?
2013. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs
2013. jún. 30. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Miert nem adod meg Te Anyud helyett? Igy a csaladod becsulete megmaradna...
2013. júl. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miből adjam meg? Nem dolgozom gyeden vagyok.párom tart el. De felháborítónak tartom hogy ha valaki nem adja meg a tartozást. Úgy érzem anyám nem érzi ennek a súlyát.
2013. júl. 1. 09:36
 8/10 anonim ***** válasza:
rendezze le az exed, és az anyukád
2013. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ha engem csesztet az ex? Hogycén beszéltem vele anno hogy adjon felelősnek érzem magam anyam az azt hiszi hogya kölcsön ajándék erre már rájöttem mert nkm sem adta meg de én már nem is kérem. Nyugdíja és fizetése is van a 2 együtt tóbb mint 200 ezr nem igaz hogy ebből nm tudna fizetni. Mégis hogy vegyem rá hogy fizessen??
2013. júl. 1. 10:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Irattass ala Anyuddal egy visszadatumozott kolcsonadasi szerzodest. Mondd, hogy a volt Palid igenyli. Ha megijed es fizet, OK. Ha alairja, az is OK. Ha nem irja ala, akkor meg tudjatok legalabb, hogy hanyadan alltok.


Ebben az esetben meg annyit tehetsz, hogy megigered exnek, hogyha felejelenti a rendorsegen, akkor tanuskodsz mellette.

Illetve a feljelentest egybol a te tanuvallomasoddal egyutt lehetne megtenni.

2013. júl. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!