Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitegyem a volt feleségemet?

Kitegyem a volt feleségemet?

Figyelt kérdés
Megverte a párja és hirtelen én jutottam eszébe, ezért idejött, én pedig befogadtam, mert látom, hogy komoly a baj. A barátnőm érthetően féltékeny, volt is már két nagy veszekedés emiatt. Most mi legyen?
2014. ápr. 9. 10:29
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
87%

Üljetek le, beszéljétek meg, hogy hogyan tovább.

Tűzzetek ki egy rövidebb határidőt, amíg a volt nőd elköltözik, mert az nem egészséges, hogy ti így egy fedél alatt vagytok huzamosabb ideig.


Becsülendő dolog, hogy segítettél, most abban tusz a leginkább segíteni, hogy elköltözzön, esetleg NANE vagy hasonló szervezetektől kérjetek szakszerű segítséget, akik meg tudják védeni őt, ha ilyen nagy baj van, illetve rendőrésgi feljelentés, távoltartás, áldozatsegítők stb.

Ha szüksége van arra, hogy visszamenjen és a holmijait összeszedje a bántalmazó élettársával közös lakásból, akkor menj és kísérd el, ha igényli, hogy ne legyen nagyobb baj, ne tudja bántalmazni, esetleg megakadályozni, hogy elcuccoljon.


Ennél lényegesen többet nem tudsz neki segíteni.

2014. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
27%
A volt feleséged nem tudott a szüleihez menni inkább?Nincs hova mennie? A barátnőd helyében én nem tűrném az tuti :D
2014. ápr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
24%
Te is egy jo nagy balek vagy, nalad mar csak a baratnod nagyobb.
2014. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
29%
Mondd meg neki menjen a szüleihez inkább. Ha oda nem tud/akar, akkor adj neki max 2 hetet, hogy elköltözzön barátnőhöz, más rokonhoz, vagy albérletbe, vagy akárhová. És ha letelt a 2 hét igen, rakd ki.
2014. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
58%
Pár napig elviselném és inkább azon lennék, hogy valami megoldást találjunk a helyzetére. De hogy hosszabb ideig ott legyen...kizárt! Ő sem várhatja el tőled, hogy miatta felboruljon az életed. Már nem tartoztok egymáshoz.
2014. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
27%

Az utcara nem teheted ki, ha van szived!

Jo ember lehetsz, ha befogadtad

2014. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
Sajnálom, vagy inkább szánom őt. Megvan a maga szomorú története. Szülei meghaltak, a rokonai elhanyagolták. Miután engem elhagyott, megint olyan helyzetbe került, hogy nem csodálom, hogy csak bennem tudott megbízni. Se pénze, se munkája. Egyszer már egyenesbe tettem az életét, de az nem volt jó neki. Most nem tudom, mit kezdjek vele.
2014. ápr. 9. 11:01
 8/55 anonim ***** válasza:
86%
Akkor szerezzetek neki munkát, és ha az megvan, akkor tedd ki, menjen albérletbe! különben sosem fogod levakarni magadról, és rámegy a mostani kapcsolatod...
2014. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
27%

1. válaszoló vagyok, aki normális választ adott.

Hát köszönöm a 0%-ot.


"elegáns" volt, akkor éljetek nyugodtan tovább együtt kalákában, ha ez tetszik- csak akkor nem így kellett volna feltenni a kérdést.

2014. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
53%

Nekem úgy tűnik, hogy még túlságosan fontos számodra az ex. Ha nem így lenne, akkor most nem lakna nálatok.

Érthető barátnőd kiakadása. Szerintem el kellene döntened, hogy melyik nőt akarod. A másiknak mennie kell. Ez ennyire egyszerű.

2014. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!