Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy támogassam úgy a felesége...

Hogy támogassam úgy a feleségemet, hogy ne keltsem azt a látszatot, hogy helyre szeretném hozni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Elhagyott azzal az indokkal, hogy túl korán házasodott, még szeretne kicsit élni, mielőtt elkötelezné magát. Miközben élt, balesetet szenvedett és kerekesszékbe került, szerencsére csak ideiglenesen, az orvosok szerint biztosan lábra fog állni, ha keményen dolgozik érte.

Bocsánatot kért tőlem, őszintén, elmúlt nála a nagy élni akarás, szeretné velem újra elkezdeni, viszont engem túl mélyen megbántott, már nem működne ugyanúgy. Annyival viszont úgy érzem, hogy tartozom, hogy támogatom a felépülésében, mert én soha nem kívántam neki ezt és amikor még szerettem, az egy csodálatos időszak volt az életemben, nem szeretném, ha gyűlölödéssel zárulna le bármelyikünk részéről.


2014. jan. 20. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy.
2014. jan. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem másért hagyott el, én nem ezt írtam.
2014. jan. 20. 17:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, hogy nem azért segíted, mert bármit akarsz tőle. Értelmes ember megérti.
2014. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Segitsd szeretettel és támogasd, hogy felépüljön.Azt elmondhatod neki, szépen lassan beadagolva, hogy már nem szeretnéd ujra kezdeni vele.
2014. jan. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő őszinte volt veled. Legyél vele te is őszinte és mondd el, hogy mi a helyzet.
2014. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mond el pont így :)

Nagyon rendes vagy,hogy átsegíted ezen az időszakon!:)

2014. jan. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt mondd meg neki, hogy barátként segítesz, de nem akarod újrakezdeni.
2014. jan. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nagyon jószívű vagy, és teljesen megértelek, de ha ő újra akarja kezdeni, akkor ezzel, ha még meg is mondod, hogy nem azért teszed, benne akkor is élni fog a remény, és ha helyrejön, te pedig kilépsz az életéből, az egy hatalmas pofon lesz neki.

De ugyanakkor az is lehet, hogy megint egymásba szerettek, ha igazi szerelem volt, én ezt tartom a legesélyesebbnek.

2014. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy jól sikerült szakításotok (válásotok) volt - ebből még bármi lehet.

Ha indíttatást érzel rá, hogy most a volt nejed mellé állj, akkor tedd meg. De ne határozz el előre semmit, egyik irányba se kötelezd el magadat - még magad előtt sem.

Amit a kérdéskiírásban megfogalmaztál, az kezdetben a volt nejednek is teljesen jónak tűnik. Különösen az utolsó mondatok.

Aztán majd meglátjátok, mire juttok ...

Rendes, derék ember vagy.

2014. jan. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Tényleg nem akarok tőle semmit. Van pár heg, ami talán örökre megmarad rajta, de ezt mégsem mondhatom neki, hogy ezért nem lesz több a barátságnál.
2014. jan. 24. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!