Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom vállalkozó akkor...

Ha a párom vállalkozó akkor én jó lenne ha az alkalmazottja lennék?

Figyelt kérdés

Milyen előnye és hátránya van ennek?

Én vagyok a nő, egyébként egy eladói állás.


2014. ápr. 10. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Van akinél működik, a többségnél hosszútávon tönkremegy a kapcsolat. Előny: többet vagytok együtt, beleláttok a másik munkájába, hátrány: ő a főnököd, el kell vonatkoztatnia a munka alatt attól, hogy párkapcsolatban vagytok- olyankor nincs kegyelem, és ez sértődéshez vezethet. + lehet, h a magánéletben is elkezd főnökösködni. Meg hát unalmas, hogy ugyanabban dolgoztok, ha este egy fárasztó nap után bedőltök az ágyba, már nincs mit nagyon megbeszélni... én utálnám.
2014. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
ha rátermett vagy,és becsülettel végeznéd,mint egy idegen.Akkor meglehet próbálni,csak ne élj vele vissza másokkal...
2014. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ, hogy miféle vállalkozásról van szó.

Ha van teljesen önálló munkaköröd, akkor mint társvállalkozó esetleg érdemes beszállni.


Általában tönkremegy a kapcsolat hosszú távon, nem csak azért, mert főnököt játszik a magánéletben is, hanem azért, mert óhatatlanul hazaviszitek a problémákat.


A másik oka pedig az, hogy állandóan egymás nyakában "lihegtek".

A jó kapcsolathoz szükség van arra, hogy a házasfeleket más-más élmények, impulzusok is érjék.

2014. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk működik a dolog. Hátrányt én nem is tudnék megfogalmazni, előnye viszont rengeteg van!

Én jobban szeretek így magunknak dolgozni, a magunk malmára hajtani a vizet, nem máséra.

Nekem nagyon megnyugtató érzés, hogy a munkámból mi húzunk hasznot, nem egy idegen.

Mi mondjuk nem kereskedelemmel foglalkozunk, úgyhogy annak a buktatóit nem ismerem.


Mi mondjuk nem kereskedelemmel foglalkozunk. Azért egy eladói állás nem elégítené ki az ambícióimat.

Nem írtad, hogy hány éves vagy, meg hogy milyen végzettséged van, pedig azért jó lenne tudni azt is.

Hosszútávon én azt mondom, hogy ne elégedj meg egy eladói állással.

Idővel talán lesz lehetőség a cég bővítésére is, te pedig "lépkedhetsz a szamárlétrán".

2014. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi pont ezért váltunk szét!

A barátnőm is eladó volt a boltunkban, csak "hazavitte időnként a munkát".

Konkrétan, a neki bejövő vevőket...

Azután az egyikkel le is lépett.

2014. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előttem tökéletesen vázolták, nálunk ez fél évig ment, és én 'léptem ki', nem ment volna hosszútávon, és tökéletes így, ahogy most van: külön munkám van. Ő is elismerte, hogy tényleg sokkal jobb így. Tehát nálam nem jött be. :)
2014. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk bevált, együtt vezetünk egy utazási irodát, neki van még egy ezen kívül.

A közös irodában ő az ügyvezető, én pedig az irodavezető, így valamilyen szinten alárendelt vagyok. A munkát külön tudjuk választani a magánélettől.

És ahogy a 4-es válaszoló is megfogalmazta, nekünk is megnyugtató, hogy a haszon a miénk és magunknak dolgozunk.

2014. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!