Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen foglalkozasu ferjet...

Milyen foglalkozasu ferjet gondolsz menőnek? Ha foglalkozas alapjan valasztanal mit melozna a ferj? Pl orvos masszőr tanár személyi edző jól menő vállalkozó

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 00:30
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
82%
Hogy ha egy foglalkozást menőnek gondolok, akkor miért akarnám, hogy a férjem foglalkozása legyen, miért nem az enyém?
2012. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Most nem ez a kérdés lényege hanem ha foglalkozas alapjan kene va

Asztanod kit választanál.meg ha nem is emiatt választassz mi lenne az idealis. Érted a kérdést?

Ja és én pl nem akarok dolgozni tartson el ez is egy szempont hogy a kérdésedre valaszoljak ezért nem magamnak választanám a foglalkozást. Az én foglalkozásom feleség.

2012. okt. 2. 00:38
 3/42 anonim ***** válasza:
63%

Értem a kérdést, de az én foglalkozásom nem feleség.

Sok szakma van, ami szerintem "menő", de azt mind magamnak akarom.

2012. okt. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
És a férjed akár sittes is lehet?? Nekem nem mindegy drné azért jobban hangzik
2012. okt. 2. 01:17
 5/42 anonim ***** válasza:
73%
Motorversenyző vagy autóversenyző.
2012. okt. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
65%

tehát, ha jól értem, te foglalkozás alapján választasz férjet, ez lesz az elsődleges szempont. ő elvesz, beleülsz a tutiba és bár érzelmekről nem esett szó, ő kitart (és eltart) életed végégig. pff. az élet azért nem ilyen egyszerű, kislány.


és igen, tényleg nem válaszoltam a kérdésre, mielőtt még megjegyeznéd :)

2012. okt. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
71%

6. vagyok

ezt váltotta ki belőlem a kérdésed :)

2012. okt. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
28%
ahogy a dr sem, mivel jogi és orvosi végzettséggel egyaránt dr lesz az ember (te pedig "drné" :) )
2012. okt. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Saját álmait élje, saját lábán álljon, csapatban dolgozzon, emberekkel. Valami alkotómunka.:)

Kiteljesedett legyen a lehetőségekhez képest.

Fogja meg, oszt csinálja.:)


Ne mások szerint legyen menő, hanem az én értékrendem szerint.

2012. okt. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
64%
Sőt, a kettővel felettem levő főnök is Dr., csak neki pénzügyi végzettsége van és egy bankban vezető. Bitang jó szakembernek tartom, de ha szívrohamom lenne, inkább ne ő próbáljon megmenteni :)
2012. okt. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!