Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám a Malév alkalmazottja...

Anyukám a Malév alkalmazottja volt. Összeszorul majd a szíve az ajándék láttán?

Figyelt kérdés
Anyának januárban lesz a születésnapja, pont egy évvel a cég felszámolása után. Ajándékba egy Thomas Sabo világos rózsaszín karkötőt kap, rajta egy medállal. Szerintem egy repülő lenne számára a legjellegzetesebb, hiszen egész életében Pillangókisasszony volt, de félek Ő nem örülne és az egész sírásba torkollana, mióta elveszítette a munkáját fel sem néz az égre. Mit gondoltok?
2012. dec. 4. 23:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
ha az volt az élete, akkor - bár sírni fog - örül majd, hogy tőled kapja
2012. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon nem jó ötlet ez az ajándék.
2012. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Azt ,hogyha egész életében ezt cisnátla és teljesen érthetően megviselte ,hogy nincs többé munkahelye és kiborította idegileg a reménytelenség és a bizonytalanság ,akkor ez a legtapintatlanabb és legrosszabb ajándék amit el tudok képzelni neki.
2012. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, most jól van-e, van-e munkája, éli-e az életét és egy szép időszakként tekint vissza rá, vagy azóta be van fordulva, elhagyta magát, munkanélküli stb. Ha az előbbi akkor jó ajándék, ha az utóbbi akkor rossz.
2012. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Van munkája, bár fele annyit sem keres, éli az életét, bár el kellett adnunk a házat, nincs jól és be van fordulva, amint mondtam, nem néz már fel az égre. Mégsem jó ötlet ez az ajándék. Sajnálom.
2012. dec. 4. 23:30
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
kb 30 éve végzem ugyanazt a munkát ... élvezem ... ha kirúgnának megviselne (anyagilag pláne) ... de ha valamelyik gyerekemtől kapnék valami arra emlékeztetőt, az kedves lenne nekem ... nem csak mert a gyerekemtől kaptam
2012. dec. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Én örülnék neki de nagyon fájna. Nem lehetne madarat vagy valami másmilyen medált rá? Most is repülőkön dolgozik vagy köze sincs már a dologhoz?
2012. dec. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ha nem bír felnézni az égre, ahol eddig repkedett akkor szerinted? De, hogy egyértelmű választ adjak, nem dolgozik repülőkkel, még a közelükben sem, megismétlem utoljára, még az égre sem néz már fel miattuk.
2012. dec. 4. 23:47
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

(A pillangókisasszony kifejezést egészen más foglalkozás űzőire szokták használni)

Szerintem inkább valami más ajándékot adj neki.

2012. dec. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Vagy tetszik neki vagy ki lesz tőle. A Thomas Sabonál több száz medálkából lehet válogatni, nem hiszem, hogy erőltetni kéne a repülő témát csak van más is, ami jellemző rá. Legrosszabb esetben, ha semmi egyebet nem találtok, ami jellemző rá, akkor legyen egy négy levelű lóhere medál mint pl. ez: [link]


Megértem, hogy szerinted aranyos meg minden, de mikor ilyeneket írsz, hogy még az égre se néz fel, szerinted akkor örülne egy csuklóján fityegő repülőnek?

2012. dec. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!