Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha unokatesókkal, keresztszülő...

Ha unokatesókkal, keresztszülőkkel nincs kapcs. Tartva, max karácsonyi sms, értesítenem illene őket ha gyerekem lett?

Figyelt kérdés

csak mert ahogy elképzelem a meglepődött arcokat az értesítőn, amikor azt sem tudták van e valakim egyáltalán, mert nem is beszélünk, max pletykálkodhatnak rólam, meg mert házasság az sehol(mert akkor legalább találkozott volna az egész rokonság és egyértelmű lenne), szóval csak kapásból egy gyerek?

ha nem írnék mellé levelet még azt is hinnék téves.a gyerek neve nem is mondana semmit nekik.

a másik meg én nem szeretnék ezért telefonokat, meg látogatókat fogadni, csak mert hogy nézne ki, hogy nem beszéltünk 2 éve erre meg felhívnának, mintha érdekelném őket.

de ha meg nem értesítem őket, azt hihetnék csak egy besikeredett ballépés, amit szégyenlek, amilyen maradiak.

de ha meg értesítem őket, tuti beindul a pletykálás rólam, és van rosszakaróm, aki kavarna is szívesen.


hogy csináljam?



#babaértesítő
2014. ápr. 11. 23:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

hogy ha kiderülne, nehogy azt higgyék, hogy szégyenlem a gyerekem, hogy felcsinált vagyok.

mert ilyen maradiak.


ezt akarnám megelőzni

2014. ápr. 29. 16:25
 12/12 anonim ***** válasza:

10/11-es vagyok újra.


Nem értem, miért foglalkozol a véleményükkel. Megromlott a kapcsolat, ki tudja, miért. Nem is érdekes. Szerintem nem számít, hogy mit gondolnak. Ha rosszindulatúak, pletykásak, kibeszélősek, a legjobb, amit tehetsz, hogy nem veszel róluk tudomást. Nem kell lemenni a szintjükre.

2014. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!