Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb amit tehetek, ha...

Mi a legjobb amit tehetek, ha a fiam többszöri beszélgetésünk után sem képes magán változtatni? (tübbi lent)

Figyelt kérdés
Egészen odáig nem volt vele gond, amig át nem került egy másik osztályba. Mondta, hogy egész jól megvan, ráadásul egyetlen egy lány sincs, és őt idézve, ez már eleve egy jó pont nála. Viszont az elmúlt időben mindig azt hallom vissza, hogy szekál másokat, és verekedősebb lett. Legelőször azt mondta, hogy azért ütött meg valakit, mert túlságosan nagyra tartotta magát. Mostanra pedig elfajult ez a helyzet, és sokszor beszéltem már vele erről, de nem jutottam vele valami sokra. Egyszerűen már nincs ötletem, hogyan tudnék hatni rá. Lehet az is beleszól, hogy akikkel nap mint nap együtt van, szintén ilyenek, és akárhogy mondtam neki, hogy ne róluk vegyen példát,ugyanúgy nem érdekelte.
2014. ápr. 14. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyi idős most?

Nagyon könnyen lehet, hogy a társaság teszi, rengeteg olyan gyereket ismertem akik ha egymagában volt nem volt vele semmi gond, mikor viszont összeverődtek páran teljesen megváltozott, felvette a " másik arcát ".

2014. ápr. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi idős a fiad?
2014. ápr. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!