Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Üdv. Az a srác akit eddig a...

Üdv. Az a srác akit eddig a legjobb barátomnak gondoltam, egyik hétvégi beszélgetésünk közbe váratlanul lekapott. Aztán azt mondta, hogy nem akar járni velem . és megtette mégegyszer . Most mit gondoljak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 20:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Hát elég rámenős ! Beszéljétek meg a dolgot , utána dönts !
2010. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Szolj be neki, hogy te figyi a legjobb baratok nem szoktak sem csokolozni sem szajrapuszit adni.

Dontsuk el melyik kategoriaban vagyunk :)

2010. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképpen beszéld meg vele ! Te úgy gondoltad , hogy jó barátok vagytok , ő mit gondolt ? Utána dönts , mi legyen tovább? Sok sikert !
2010. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ez véletlenül nem egy kilátó környékén történt?
2010. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem akar járni veled, nem jelenti azt, hogy nem akar pl. feleségül venni. Oké, csak viccelek. De azért lehet, hogy ha kihúznád belőle, hogy mit akar, akkor rövid úton kiderülne, hogy komolyabbra gondolt, hosszabb távon tervez, ahogy a közös múltatok se épp néhány nap.
2010. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem ez nem egy kilátó környékén törént :D .

Amúgy köszönöm a válaszokat. : )

2010. jún. 1. 21:12
 7/22 anonim ***** válasza:
mit mondott,mi a célja veled??:)ilyet a legjobb barátok tényleg nem csinálnak.ha nem tervez veled semmit,de mégis lekap többször,mond neki hogy k.pd be ilyet velem necsinálj:Dde tényleg.ha nem akar semmit,ne engedd.beszéljetek mindenképp
2010. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
NEm mondott semit, csak megtörtént az egész .és utána szóhoz sem tutam jutni ! :O
2010. jún. 1. 21:44
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi idős lehetsz, és a fiú...? Nem lehet, hogy nem csókolózott még, és nem akart beégni egy idegen lány előtt, ezért gondolta, megpróbálja? Ez az egyik, ami eszembe jutott, a másik, hogy természetesen járni szeretne veled, de a reakciód azt mutatta felé, hogy te erre úgyis nemet mondanál, és ezért inkább meghátrált. Csak, hogy ne menjen rá a barátságotok. Szerintem az utóbbi. Gondold át, mert ha járni akarsz vele, akkor ki tudod ugrasztani a nyulat a bokorból - csókold meg te is őt. Ha nem akarsz, akkor felejtsd el,ami történt, és talán pár hét múlva lehettek a régi jó barátok, ahogy korábban. L27
2010. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
én 16 éves vagyok a srác 17 .. köszi a tanácsokat :)
2010. jún. 2. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!