Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te férjed/feleséged ilyenkor...

A te férjed/feleséged ilyenkor hogy reagál?

Figyelt kérdés

Az én barátom(együtt élünk) soha nem mondja meg,ha valaki jól néz ki.Már néha engem bosszant,ilyenkor azon agyalok,hogy tetszik neki az illető,csak épp nekem nem akarja elmondani.Volt,hogy én mutattam neki valakit,mert tényleg jól nézett ki,(női szemmel van,hogy meg nézem azt,aki csinos)ő erre sem mondott semmit..vagy annyit,hogy nem érdekli.

Ti elmondjátok a párotoknak,hogy ha valaki jól néz ki?


2014. ápr. 14. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francnak mondanám el? Van szeme, lát is vele.


Engem dicsér, ez a lényeg. Ha másokon nem legelteti a szemét, az nekem miért fájna?

2014. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Ha látok egy csinos nőt, meg szoktam jegyezni, hogy milyen csinosan felöltözött, jó a haja, tetszik a táskája, bárcsak akkora mellem lenne mint neki stb.

Férfiakra nem mondom a párom előtt. :D

2014. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
eszembe sincs elmondani ... hogy utána azon agyaljon, hogy mi az ami a másik nőn tetszik nekem, és ő benne nincs meg
2014. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha mondogatna, hogy valaki tenyleg jol nez ki, akkor az lenne a bajod. Egyebkent nem mindenki nezeget meg masokat, add velemenyt. Lehet, tenyleg nem erdekli az hogy mas hogy nez ki, lehet tenyleg nem is latja.
2014. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na ez már tényleg mondvacsinált probléma. Minek túráztatod ilyeneken az agyad? Tényleg ilyen unalmas az életed?
2014. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi kitárgyaljuk, igen. Van amikor ő mondja hogy nézzem már azt a csajt (ezt azért csinálja hogy ő is nézhesse "legálisan" :D). De hát istenem, hűséget fogadott, nem vakságot. Én megnézem a nőket is, de a pasikat is hogyha tényleg jól néznek ki. De ennyi. Leginkább a színészeket tárgyaljuk ki, ha filmet nézünk közösen. Aki általában neki tetszik, azt én erőteljesen lefikázom. :D De fordítva is ugyanez történik.
2014. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha en mondanam a paromnak,hogy huu de jo csaj nezzed! Azt hiszem kapnek rendesen.

Egyszer rajtakapott,mikozben szembeült velem,en pedig mogotte allo lany feneket bamultam,hat volt belöle sertödes.

2014. ápr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi általában a filmes bigéket, pasikat beszéljük ki :)


Meg egyszer a 12.-emeletről néztem hogy megy a boltba (nem sunyiságból, csak épp a konyhában főztem, és unatkoztam) és egy viszonylag dögös lány után fordult :D Mai napig tagadja, de nem volt gáz :) ha velem van, sose sért meg azzal, hogy végig bámul egy lányon, de ha egyedül van, vagy haverokkal, szerintem egy csajszemlében nincs semmi.

2014. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én párom sem mondja. Miért is kellene? Nem mindegy?
2014. ápr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Miért mondanám? Gondolom, ő is látja ezt. Ezt nem is tartom annyira érdemleges és érdekes témának. Valaki jól néz ki. Na és? Sokan néznek ki jól, mit kellene ezen megtárgyalni?
2014. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!