Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már úgy hogy a férjed/...

Érezted már úgy hogy a férjed/feleséged más nőre/férfira vágyik? Tényleg úgy is volt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 31. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen érzésem nem volt még soha.
2014. jan. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexuálisan máshoz vonzódjon?
2014. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 MrPifta ***** válasza:
100%
szinte mindenkivel előfordul az ilyen. De amíg nem megy át tettlegességbe, addig nincs baj.
2014. jan. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Solitude ***** válasza:
100%
Igen, volt már így. Megéreztem, hogy többet lát az illetőben és kiderült, hogy flörtöltek akkor már hónapok óta.
2014. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Éreztem, úgy is volt, sőt velem is volt már olyan.

Aki 10 évnyi házasság után azt mondja nekem, hogy mindig csak a párját kívánta az hazudik.

2014. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hazudok és csak a párom kívanom 12 ev után is. Masról undorodnék.
2014. jan. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam esetleg egy kis vonzódás volt más felé, de semmi komoly. A volt páromon sokszor láttam, hogy tetszik neki más nő, de és azt mind meg is szerezte. Mint utólag kiderült.
2014. jan. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem tudnám elviselni ,hogy más érjen hozzám a kedvesemen kívül ! :S Mi is már elmúlt 12 éve ,hogy együtt vagyunk és sosem fordult meg a fejemben ,hogy mással össze kéne bújnom !!! Ez az igazság !
2014. jan. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!