Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim el...

Mit tegyek? A szüleim el váltak és.

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak és én 5 éve apámmal élek.A szüleim jóban vannak(már amennyire).Az apámmal már nem bírom teljesen kikészít idegileg ő is egy, idegbeteg hülye és őszintén mondom, hogy nem szeretem, de még is mint apámat.Anyám innen 50km költözött és onnan ide járni iskolába(8 osztályos vagyok)nem könnyű vonattal minden reggel legalább 4 órakor kelni, ha esetleg oda költözök, mert nagyon fontolóra vettem és nem tudok mit csinálni, nem szeretném itt hagyni a sulit és a barátokat.Amúgy ha kijártam a nyolcat, akkor a közelében van egy gimi és oda mennék és legalább ott lennének ismerősök, de ha elmegyek akkor senkim nem lesz.De viszont már nem bírom ,apám állandóan üvölt és mindenért hibáztat és el küld a kurv@ anyámba!Mit tegyek?Már pszichológushoz kell járnom:(
2009. dec. 21. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt megértem,hogy hogy most meg akarod várni,hogy befejezd az általánost. De attól ne félj,hogy új gimibe kel menni. Majd szerzel új barátokat,arról nem is beszélve,hogy az álatlános iskolai barátságok nem feltétlen attól működnek,hogy egy gimibe mentek. Nem egy esetben láttam,hogy sokkal jobban elvoltak azok,akik más-más gimibe jártak. Anyukád mit szól a költözéshez? A bíróság kinél helyezett el? Beszélj anyukáddal!!
2009. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet hozni egy közös beszélgetést ? Elmondhatnád, hogy neked ez így nem jó, változást szeretnél. Vagy apukád változtasson magán, vagy anyukádhoz költözöl. Mit szólnának hozzá ? Megengednék ? Nem durvulna el még jobban a helyzeted ?
2009. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdésedben benne van a válasz! Fejezd be a nyolcadikat és irány egy új iskola, az internet idejében a barátokkal könnyű lesz tartani a kapcsolatot.

Addig is kitartás

2009. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, de nem hiszem, hogy kibírom ezt a nyolcadikot ,mert pl most is ordibál mint, egy nem normális.

és csodálkozik ,hogy állandóan szomorú vagyok és befordult.már a suliban is észre vették a tanárok de próbáltam elfedni, de nem sikerül.sokan kérdezik mi bajom és csak annyit mondok, hogy "semmi".

2009. dec. 21. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam dettó ugyan ez a szituáció zajlódott le tavaly. Ha akarod, megbeszélhetjük privátban. Túl hosszú lenne leírni. Szerintem érdemes lenne e-mailoznunk. Jól jön 1 olyan ember véleménye, aki átélte már.
2009. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!