Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek? Anyám megvert,...

Mi tegyek? Anyám megvert, majd kirakott otthonról 17L

Figyelt kérdés
Délután lefeküdtem aludni, mert hajnalig tanultam. Arra kelek fel, hogy valaki iszonyatosan veri az ajtót és ordibál. Kinyitottam,akkora pofon fogadott hogy beleszédültem utána jött a többi. Fogalmam sem volt mit tehettem. Kiderült, hogy engem keresnek már egy órája, azt hitték csináltam valamit magammal. Orditozott, rángatott. Mondta, hogy pakoljak és menjek apámhoz. Apám is keresett, de szerinte nem csak én vagyok a hibás, mert nem érti hogy lehet egy lakásban elkerülni egymást. Gyorsan összeszedtem amit tudtam bőgő fejjel és eljötten apámhoz. Már a barátaimat is felhívták, akikkel összevesztem nemrég, de aggódtak értem, ami nagyon jól esett, szeretem őket nagyon, de már úgyis mindegy. Igazából tényleg gondoltam arra hogy megölöm magam, depressziós vagyok, és egy db barátom sincs. De most, hogy látom így kiakadtak, már nem tenném meg. Nem tudom abbahagyni a bőgést, hiányzik a kutyám is :"( Így is szörnyű napom volt, ez rátett. Nincs erőm suliba menni félek hogy majd ott fogok bőgni. Mikor menjek fel a cuccaimért? Hogy nézzek a szemébe, mit mondjak? Annyira jó lenne ha csak simán felszívódnék és nem is emlékeznének rám. :'(
2014. ápr. 14. 19:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Most azonnal fogod magad és bemégy a legközelebbi rendőrőrsre és feljelentést teszel anyád ellen. Utána pedig azonnal mégy a Gyámhatóságra.


És ne védd anyádat, mert nem érdemli meg.

2014. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
neki kell szégyellnie magát, nem neked! menj fel, pakolj össze, lehetőleg, mikor nincs otthon. Én ezek után biztosan nem keresném a társaságát.
2014. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Feljelenteném és az életbe többé nem mennék hozzá! Sajnálom:(
2014. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nincs kulcsom, muszáj találkoznom vele. Megint el fog hordani mindennek, nincs hozzá erőm. Mé azzal is megvádolt hogy bevettem valamit, közben ütlegelt. A férje is kiabált. Nem merek felmenni. Rendőrségre nem szeretnék menni, anyàm terhes, tuti hogy örökre kitahadna, én sem akarok műsort, szép csendben akarok felszívódni onnan. Két órája történt, de még mindig bőgök.
2014. ápr. 14. 19:42
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
Most akkor mi volt az oka? Az hogy otthon tanultal a szobadban es o meg "elkerult" es nem tudta hol vagy? Mert ha igen akkor ezt ember nincs aki elhiszi.
2014. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem érdekelne,hogy terhes vagy sem,akkor sem indok,hogy megverjen téged.
2014. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%

"Rendőrségre nem szeretnék menni, anyàm terhes, tuti hogy örökre kitahadna, én sem akarok műsort, szép csendben akarok felszívódni onnan."


1-es voltam. Mondom, hogy NE VÉDD ANYÁDAT!!! Teljesen mindegy, hogy terhes-e vagy sem. Ez csak aláhúzza azt, hogy miféle ember. Megvert és kidobott. Tessék elmenni és feljelenetni, azonnal! A pasit is, mert nem védett meg tőle.


Vagy állj ki magadért, vagy ne panaszkodj! A sírás nem old meg semmit. Hidd el tudom: nekem náladnál százszor brutálisabb és aljasabb anyám és apám volt. Ha nem állsz ki magadért, és nem kérsz segítséget az agresszorok ellen, akkor senki sem tud neked segíteni.

2014. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha apukádnál tudsz lakni, akkor maradj ott.
2014. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
5-ös: Agresszornak nem kell valódi ok, hogy verjen, csak ürügy. A rendőrség dolga az, hogy megvédje az áldozatot tőle.
2014. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudod megkérni apukád, h kísérjen el anyádhoz?
2014. ápr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!