Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák, titeket is ugratnak,...

Anyukák, titeket is ugratnak, "piszkálnak" a barátok ha elmentek otthonról szórakozni?

Figyelt kérdés

Már 1,5 éves múlt a lányunk, de még mindig mondogatják hogy "na, szegény férjed megint a bébiszitter" vagy hasonlók. Havi 2-3 alkalomról van szó, nem minden este megyek el itthonról.


Ez szerintetek normális? Engem nagyon zavar.


2014. febr. 2. 14:10
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
8%
Az normális hogy megszólnak, az nem hogy bulizni jársz a férjed nélkül.
2014. febr. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
79%
irigyek :) ne foglalkozz velük... teljesen normális, hogy kikapcsolódsz kicsit... én is eljárok minden héten itthonról.. kell ennyi az embernek, hogy feltöltődjön... szóval mivel férjednek sem okoz ez problémát (gondolom ő is szokott szabadnapot kapni tőled) ne foglalkozz ezekkel a mondatokkal... :)
2014. febr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
83%

Attól még hogy házas, nincsenek összenőve... Azok a házasságok mennek tönkre leginkább, ahol sülve főve együtt vannak...

Kérdező nincs ebben semmi rossz, csak húznak. A férjed ugyanúgy a gyerek szülője, nem baj, ha ő is foglalkozik vele, sőt ez a normális.


Én hetente egyszer megyek el valakivel szórakozni, a férjem is. Hétvégén meg közös program :)

2014. febr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Miért ne lenne normális? Nem bulizni megyek, hanem barátnőkkel beszélgetni, moziba, korcsolyázni, vásárolni.


Ő is eljár sörözni a haverjaival és együtt is eljárunk természetesen.

2014. febr. 2. 14:13
 5/55 anonim ***** válasza:
93%

Nem normális. A gyereknek semmi de semmi baja nem lesz,ha havonta 2-3 alkalommal az apja vigyáz rá. Sőt, az apa-gyerek kapcsolatnak kifejezetten jót tesz.

Ha egyenrangúan kezelitek egymást a férjeddel, tehát a havi 2-3 alkalom szórakozás a párodnak is kijár, akkor semmi baj nincs belőle, ha te is kikapcsolódsz, feltöltődsz egy kicsit. Egy kiegyensúlyozottabb anyuka, feleség (akinek más is jut a háztartási munkán és gyereknevelésen túl) mindenkinek jobb.

Én suliba jártam minden szombaton, és a párom vigyázott a gyerekre. Soha nem volt ebből baj.

2014. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyet mond, az igazából nem a barátod. Ebben biztos lehetsz.
2014. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
UI: Arra írtam, hogy nem normális, hogy mások ezért megszólnak. Szerintem ez lenne az alap egy kapcsolatban.
2014. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
2%
Azt hittem discóba, de ha friss házasként is inkább a barátnők mint a család jelenti a kikapcsolódást, az már régen rossz.
2014. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:

Nem "inkább", hanem "és". Család ÉS barátok.


De komolyan: egy férfit is meg kell szólni, ha heti 1x elmegy a haverjaival horgászni vagy beszélgetni? Vagy neki ez jár, csak a nőnek nem?

2014. febr. 2. 14:20
 10/55 anonim ***** válasza:
1%
Ha a férfi megy sörözni, vagy horgászni, akkor a haverokkal van, Egy nő elmegy szórakozni, abból mindig hapsizás lesz. Mindig.
2014. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!