Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjed minden lány, nőnemű...

A férjed minden lány, nőnemű (facebook) ismerősét ismered, vagyis tudod róluk, hogy ki - kicsoda?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 16:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
nem, de nem is érdekel.. nyílván ismer olyanokat is, akikről még sose halottam. máshol dolgozunk, stb.. a közvetlen ismerősöket meg ismeri az ember. hiszen személyes ismerőseit ismerjük egymásnak. a többi mit számít??
2014. ápr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Nem ismerem mindegyiket. De nem is foglalkozom vele, mert nekem is vannak olyan férfi ismerőseim akiket a férjem nem ismer. Akiket kell azokat ismerem, akiket nem ismerek azok biztos a régi kollégák, iskolatársak,gyerekkori haverok.

(ahogy nálam is)

Mindkettőnknek van magánszférája..

2014. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem,de nem is érdekel ugy igazán. Akit fontosnak tartott valamiert,arról mesélt,a többi nem érdekel.
2014. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem. De ha rákérdezek, elmondja, hogy ő kicsoda, nem csinál belőle titkot.
2014. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Nem, dehogyis, nem is érdekelne egy ilyen bemutatkozó est a facebook előtt ülve, a férjem összes nőnemű általános iskolai osztálytársára, munkatársára, régi családi barátokra abszolút nem vagyok kíváncsi. Ja és a megcsalás, már ha arról van szó, az abszolút nem itt kezdődik, úgyhogy kár is a facebookon kutakodni szerintem.
2014. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Még sosem néztem meg férjem ismerőseit a facebook-on, de gondolom több köztük az ismeretlen, mint az ismerős...
2014. ápr. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem és nem is vagyok képben, hogy egyáltalán kik ismerősei FB-on. Ha élőben összetalálkozunk valakivel, akivel ismerősként üdvözlik egymást, akkor elmondja, hogy honnan ismeri, de ez meg nem nemfüggő, férfiak és nők esetében is mond két mondatot, és annyi.


Komolyan van, aki rendszeresen monitorozza a házastársa FB-ját? Bakker, nagyon ráérhet...

2014. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen nem érdekel a múltja, amit kellett megtudtam, kiderítettem mikor szükséges helyzetek voltak, mert csesztetett az exnő, a többi meg nem érdekel. Úgy hogy részemről nulla érdeklődés.Ők szoktam engem megpróbálni csesztetni, én meg mosolygok:D
2014. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem ismerem mindet,de tudom kicsodák,pl.gyerekkori szomszéd,haver huga... ilyesmi! Természetesen ő is tudja,bár nem igazán érdekli!:)Szerintem ez alap egy kapcsolatban!De nem csak az ellenkező neműekről tudjuk!:)
2014. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2014. ápr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!