Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van jovoje egy 25 éves lány...

Van jovoje egy 25 éves lány és egy 40 fele kozelito milliomos uzletember kapcsolatának?

Figyelt kérdés

A hugomrol van szo és eléggé aggodom hogy nagyon nagyot fog koppani.

Nem is tudom hogy hol kezdjem ezt az egészet.Hugom mindig elég szeleburdi volt.Volt egy hosszu 5 évig tarto kapcsolata amibol egyik naprol a másikra kiszállt egy másik fiu miatt.Alig fél év ismeretség után 21 évesen hozzá ment.Mi a családja elleneztuk az eskuvot foleg édesapánk de hajthatatlan volt és boldognak tuntek eggyutt igy hát végul mindenki elfogadta.

2 éve megszuletett a kisfiuk is.Jol éltek anyagi gondjaik sem voltak.

Tavaly osszel a hugom kitalálta hogy o szeretne valami otthoni munkát a gyerek mellett.A barátnoje be is szerezte egy céghez.

Innentol kezdodott minden.Az uj tagoknak rendezek egy bemutatot Berlinben ami egész hétvégén tartott.Itt a hugom osszejott a cég igazgatojával.Berlinbol hazajovet már csak osszepakolni ment haza.Elhagyta a férjét és novemberben a pasihoz koltozott.Milliomos ha nem milliárdos ez a pasi,attol tartok hogy minden városban,országban más noje van a hugom is csak addig fog neki kelleni mig nincs egy ujabb buli és nem talál egy szebbet,jobbat......

Miután elmondtam neki a véleményem teljesen megszakitotta velem a kapcsolatot.Edesapám azt mondta o már nem szol semmit.Edesanyámat meg teljesen az ujja koré csavarta mikor vett neki egy autot.

Szegény gyereket sajnálom csak mindig más vigyáz rá.Egy honapbol 2 hetet az apjánál van de akkor szo szerint rá sem néz 2 hétig.Ha éppen az o 2 hete van és én megyek anyámékhoz a gyerek mindig ott van.

A legjobb még csak most jon.Tegnap mondja anyám hogy már 9 hetes terhes.4 honapj ismeri a pasit.Szohoz se jutottam.Kiváncsi leszek mert egy gyerekkel sem birt el nem még kettovel ja bocs hárommal mert a pasinak is van egy 8 éves lánya aki mindig az apjánál van.Nem tudom mi lesz vele de remélem 26 évesen nem fog egyedul maradni 2 gyerekkel 2 kulombozo apátol.

Szerintetek van ennek az egésznek jovoje?Kiváncsi vagyok hogy látja egy kivulallo!


2014. márc. 20. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés szempontjából teljesen lényegtelen, hogy milliomosról van szó. Nem lehet egy kapcsolatba sem úgy belevágni, hogy ennek egyszer vége lesz. De ha esetleg így is alakul az nem a te gondod.
2014. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Elég érdekes, de sosem lehet tudni, az élet tele van meglepetéssel...
2014. márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom most ez a baba "véletlenül" csúszott be, nem tervezték. És azt is gondolom, hogy mindketten hallottak arról a szóról, hogy védekezés. Szerintem a húgod a gyerekkel be akarja magát biztosítani a pasinál. És igen, lehet, hogy szét fognak menni, de ahogy egy négy hónapos kapcsolat, úgy egy 20 éve tartó házasság sem garancia.
2014. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
30 éves korára 4 gyereke lesz 4 apától
2014. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Megszedult a penztol. En nem sok jot latok. A ferfi mindig talal szebbet es jobbat, a hugod hamarosan lapaton lesz.
2014. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
11%

Rossz testvér vagy, de nagyon. Az irigységedet aggódás és féltés mögé rejted, de azért csak kilóg a lóláb.


A hugod azt csinál, amit akar, felnőtt ember. Bármit tesz, azért vállalnia kell a felelősséget. Szetintem fejed be a hugod csezstetését, az iriygkedést, meg a többit, és veszél a kezedbe egy könyvet. Azzal többre mennél, mint ezzel az ótvar magatartással.

2014. márc. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
1%
* Szerintem fejezd be a hugod csesztetését, az irigykedést, meg a többit...
2014. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a vlaszokat!

Utolso te pedog vedd be a gyogyszereidet,ha eddig még nem tetted.Nem tudom te mit és hol olvastál de abban amit leirtam szerintem semmi irigylésre mélto nincs,sot.

Elárulom hogy én boldog párkapcsolatban élek évek ota nemsokára megszuletik a kisbabánk,szoval nem tudom hogy én mégis mit irigyelhetnék a hugomtol.Azért koszonom a nagyon értelmes hozzászolásodat!

2014. márc. 20. 20:46
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Azt kapja, amit megérdemel: lapàt.
2014. márc. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

Bocs, de a húgodhoz hasonló ribiket, nem becsüli egyetlen normális férfi sem.

A pasas meg azért gazdag, mert van esze is, és valószínűleg egy ilyen kis luvnya nem tudja majd lehúzni teherbeesés ürügyén.

Amúgy nem sok jövőt jósolok a húgodnak, mert le lesz cserélve a következő vállalati bulin!!

2014. márc. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!