Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nagyon idegesít! Mit tegyek?

Anya nagyon idegesít! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenért kiabál velem, lenéz és nagyon durva beszólásokkal oltogat :( és ez fáj nekem!!!! Sohasincs megelégedve velem , sem a tanulmányaimmal pedig 4esnél rosszabb jegyem nincs :( Régebben tök jó fej volt, mindig megértően beszélt velem semmi gond nem volt! Most meg .......PFF nem jó róla beszélni. Általában mikor ilyen rohamai vannak, elszaladok és bebújok az ágyba, majd ott sírok, de nem bírom abba hagyni a sírást :(

#változás #baj #lány #anya #kapcsolat #félelem #idegesség #anya lánya kapcsolatok #any lánya baj
2014. ápr. 4. 17:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Átérzem.Nekem is szokott néha ilyen lenne.Meg durvább is.Lehet a munkhelyén vannak problémai.
2014. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Próbáld meg megbeszélni vele a dolgot. Tudakold ki, hogy mi okozhatja ezt, és mondd el neki, hogy mennyire rosszul esik ez neked. A szülők is emberek, vannak rosszabb napjaik. Engem anyukám egyedül nevel, így ha nagyon rossz napja van, előfordul, hogy rajtam csattan a dolog, de utána mindig megbeszéljük a dolgokat.
2014. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát kedves második szerintem nem lenne jó ötlet megbeszélni vele a dolgot, ugyanis már szerettem volna mebeszélni vele egyik komfliktus után a dolgokat, de csak jobban felkapta a vizet, olyan dolgokat vágott a fejemhez, hogy hú...... Persze ha apa ott van nem szól egy szót se, viszont azzal is megfenyegetett, hogy ha apának egy szót is szólok megver. Szerintem nem csak megverne ki is nyirna, hiszen apa agresszív és nem bíztos, hogy szó nélkül megállná .
2014. ápr. 4. 20:14
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
13 eves vagy, kamaszodsz, ilyenkor azt is szemelyes sertesnek veszik a 13 evesek, ha megkerik oket arra, hogy mosogassanak el.
2014. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
14%
Figyelj először is hatalmas nagy köszönettel tartozol neki hogy felnevelt és nem tudhatod mi áll a háttérben!!!!Nem gondoltál még arra hogy lehet egy komoly betegsége és nem akar titeket elijeszteni de mit szólnál hozzá ha Isten ne adja ő elmenne és soha többé nem lenne jobb lenne hogy nincs vagy inkább hog van és vki figyel rád???Gondolkodj csak el szépen!!!!?
2014. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jó az rendben van, hogy ő nevelt, oké, de ha például megkér, hogy mosogassak el én el is mosogatok, de ha nem azonnal, akkor felpofoz meg ilyenek!!! Kizár a házból is ha meg kell lenni és azt vágja a fejemhez, hogy ''mihamarabb menyj el itthonról, mert már nem bírlak te hülye liba''
2014. ápr. 5. 17:16
 7/23 anonim ***** válasza:

Ne figyej 5-ösre!

Sajnos nem tudok mit tanàcsolni, sajnos ki kell bekkelned, ahogy én tettem. Megprobàlhatod megvàltoztatni, de ezt a tipust nem lehet.

Kitartàs:(

2014. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egy mególdás! Felakasztom magam a legelső fára :)) De sehova nem enged, ezért nincsen valami sok barátom :/
2014. ápr. 7. 13:44
 9/23 anonim ***** válasza:

Írod, hogy régen nem ilyen volt, ezek szerint a haragja nem is neked szól, hanem a saját élethelyzetének, csak rajtad vezeti le. Valószínűleg nem veled van a baj.


Megmondtad már neki, hogy ne beszéljen így veled?

2014. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én mondtam, hogy ne beszéljen így velem, de máég jobban kiabált, miatta van beködve a lábam is, így most nem járok suliba :/ A lábam meg azért van miatta bekötve, mert azt mondta, hogy kerülj a kezem közé és megöllek és én gyorsan kiszöktem az ablakon :/ kicsit hülyén hangzik, de ez így van/volt......
2014. ápr. 7. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!