Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » EGYES elvált apák hogy vagytok...

EGYES elvált apák hogy vagytok képesek arra, hogy gyermeketekre az Ünnepek könyékén sem vagytok kíváncsiak, nem nyújtotok nekik semmit, amiért jó szívvel gondolhat rátok? EGYES elvált anyák hogyan vagytok képesek elzárni a gyermeket az apjuktól?

Figyelt kérdés
Miért nevezitek szánalmasnak azt az apát aki törődik a gyermekével? Miért csak akkor láthatja az apa a gyermekét ha pénzt ad, ha drága ajándékot vesz? Valóban ennyire a gyűlölet és a pénzéhség irányít sok embert Húsvét ünnepén is?

2014. ápr. 18. 11:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Szeretem a nagy általánosságban feltett kérdéseket, amik csak arra jók, hogy sok ember közösen utálkozzon itt.

Az érintettek úgysem fognak magyarázatot adni a viselkedésükre.

2014. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Kedves Kérdező, miből gondolod, hogy az érintettek magukra fognak ismerni, és bűnbánóan leírni, hogy mit miért tettek? Nagy eséllyel csak az említett csoportok viselkedésének szenvedő alanyai fogják itt leírni a személyes sérelmeiket.
2014. ápr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik egyszeruen eretlenek/alkalmatlanok a szuloi szerepre. Mindket nembol egyarant. Ehhez meg csak elvaltnak se kell lenni.
2014. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mivel itt anonim elmondhatja mindenki a véleményét ezért várok őszinte válaszokat. Lehet naiv vagyok! A kérdésem NEM ÁLTALÁNOSÍTÁS, ott van, hogy "egyes"!!! Valóban szeretném tudni, a gyűlöletet, a pénz utáni sóvárgást, a sértettséget miért nem tudják az ÉRINTETTEK erre a néhány napra legalább lerázni magukról?
2014. ápr. 18. 11:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Én nem váltam el de sok elváltat látok a környezetemben és én kívülről úgy látom, azért, mert az ünnepek összzehozhatják egy kicsit az embereket akik pedig feszültségben élnek egymástól külön ott sajnos még nagyobb feszültség támad ilyenkor. Aki nem nyújt semmit az vagy nem teheti meg gondolván ez az ünnep vallási eredetű, vagy ugyanolyan napnak érzi mint a többit amikor nem érdekli senki.
2014. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, naiv vagy. Aki ilyen, az elsősorban saját maga előtt próbálja kimagyarázni, hogy ő "nem is rossz ember", ergo hiába anonim az oldal, nem fogja leírni, hogy miért viselkedik így.
2014. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vélemények híján azért nem vagyok, mert azok közül akik magukra ismernek, néhányan bizony nem restek privátot írni. Inkább nem idéznék belőlük!!!
2014. ápr. 18. 11:50
 8/19 anonim ***** válasza:

Itt szemezgethetsz a torzult látásmódú emberek válaszaiból, a kérdező is ködben járkál:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..

2014. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%
A SAJÀT tapasztalatom szerint a legtöbb elvált apuka egy idő utàn macerásnak érzi a gyerekkel való törődést, és ezek az apukàk terjesztik azt, hogy őket eltiltjàk a gyerektől, hisz így többszörösen is jól járnak. Nem kell bajlódni a gyerekkel, mégis mindenki őket sajnálja, anyukát meg elítélik. Ha meg a gyerek elmondaná az igazat apuciról, jöhet a szöveg, hogy ellene nevelik, és megint csak ő az áldozat.
2014. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm a válaszodat. Örök hogy megértetted a kérdésem lényegét és nagyon hasznos választ küldtél. További szép napot Neked.
2014. ápr. 18. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!