Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek így van értelme? Kíváncs...

Ennek így van értelme? Kíváncsiak vagyunk más véleményére!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég komplikált és bonyolult eset a miénk.

Tavaly megismerkedtem a barátommal még egy születésnapi bulin. Sokat szenvedtünk,még fél év után elértük azt,hogy együtt legyünk. Az ő bátya velem akart lenni,ezért ő nem akart belemenni ebbe a kapcsolatba,közben nekem is volt egy másik kapcsolatom,de végül úgy döntöttünk,hogy összejövünk.


Rá két és fél hónapra(ami kicsit korai volt,ezt mi is beláttuk) eljegyzett engem!

Telt az idő,neki ki kellett mennie külföldre dolgozni 5 hónapra,ami nagyon fájt nekem is,neki is. Mikor havonta egyszer hazajött,akkor voltunk együtt. A szüleivel összevesztem szilveszterkor,mert nem tudtam már tovább tűrni a sok baszogatást,amit kaptam az anyukájától,hogy semmit nem csinálok ott,amikor mindent megtettem,többet,mint otthon. Azóta nem mentem oda. Máshogy oldottuk meg a találkozást.Februárban terhes lettem tőle.Ami fájt,hogy azt mondta soha nem kérne rá,hogy elvetessem és mikor hazajött,mégis azt mondta. Neki már van egy négy és fél éves kisfia egy másik kapcsolatából,aki picit korán jött.Mind a ketten fiatalok voltak.6hós terhesen derült ki a dolog,így megmaradt a baba.Ő most 20éves.Nekem nem volt munkám akkor,csak neki.Anyagi okokból,meg mert fiatal nem akarta a gyereket.Elvetettem,de azóta is szenvedek ezért a döntésemért.

Abortusz után egy héttel elhagyott,hogy könnyebb lesz nekem,mert mellette csak szenvednék,de nem volt az.Rá 1,5 hónapra újra összejöttünk,majd idén júniusban összeköltöztünk.Rengeteg veszekedés van köztünk.Napi szinten megy a vita.Nekem nehéz az,hogy látom mennyire szereti a gyerekét és én nem tarthattam meg,meg hogy tartja a kapcsolatot a gyerek anyjával,neki meg szar,hogy én nem beszélek a szüleivel,meg a gyerekről nem tud velem úgy beszélni,ahogy szeretne,mert nekem mindig rosszul esik.

Már ő sem megy el annyit a barátaival itthonról sehova, én meg nem is tartom igazán az enyémekkel,mert csalódtam bennük.Ez őt zavarja,hogy én az ő barátaival vagyok és nem az enyémekkel.

Most mind a ketten azon a ponton vagyunk,hogy nem jó így,de mégis tanácstalanok,hogy mit tegyünk. Szétköltözzünk,vagy szenvedjük,vagy hogy tudnánk esetleg megoldást találni rá,amit igazából talán csak én akarok,ő nem. Azt mondta,hogy szerinte ő csak barátként tekint rám és én úgy érzem,hogy ha szétmegyünk,akkor együtt lesz újra a gyerek anyjával,mert őt szerette,vagy szereti.Nem tudom.Ennek ellenére,ha a gyerek itt van,azért igyekszem normálisan viselkedni vele,meg foglalkozni vele.


Vélemények?


2012. okt. 22. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod a választ. Nem működik ennyi parával a kapcsolat. A veszekedések még oké, de az abortusz életed végéig ott lesz a fejedben és nem a pasid tette meg, hanem te, az ő kérésére, bár így is bűnhődsz majd miatta, ráadásul ott a másik gyerek másik nőtől, plusszba még az anyós is. Szerintem lépj le. Eddig a pasi "tartotta a hátát" neked ebben a családban, mert anyuci utált. De ha már ő sem szeret és tényleg csak egy púp vagy a hátán, avgy egy eltartott megszokásból egy kis izének tekint, akkor tudod a dolgod. Kezdj új életet. Egy boldogabbat, ahol foglalkoznak veled és nem sz*rnak a fejedre és az érzéseidre!
2012. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Hát én már régen tovább léptem volna a helyedben. Ez nem egy életre szóló kapcsolat, teljesen nyilvánvaló.

A döntést persze nektek kell meghozni, de ha már ilyenek is felmerültek, hogy ő inkább a gyerek anyjával lenne, mert őt szereti, nem is kérdés, hogy én ott hagynám.

Fiatal vagy még, előtted az élet, az ilyen pasiból 12 egy tucat!

2012. okt. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit keresel még ennél a pasinál? Kívülállóként mondom, ez egy halott kapcsolat! Azonnal lépj le. Te nem tudod feldolgozni az abortuszt, és soha nem is fogod tudni, hisz látod a párodat milyen jól bánik a gyerekével. Ő meg azt mondta hogy összejönne a gyerek anyjával? Szerinted nektek van jövőtök? Remélem te is belátod hogy nincs. Rúgd ki, legalább a gyerek nem fog csonka családban felnőni és te is kereshetsz egy olan pasit, aki szeret és megbecsül!
2012. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is kérdés, hogy menjetek szét és kezdjetek külön életet. Túl sok szenvedés, fájdalom van már ebbe a kapcsolatba. Nagyon fiatalok vagytok még, ne szenvedjetek ebben a kapcsolatban.

"Azt mondta,hogy szerinte ő csak barátként tekint rám és én úgy érzem,hogy ha szétmegyünk,akkor együtt lesz újra a gyerek anyjával,mert őt szerette,vagy szereti."

Ezek szerint téged nem szeret. Csak megszokásból vagytok együtt én úgy érzem.

Tessék erőt venni magadon és elköltözni! Új életet kezdeni, barátokat szerezni, önállónak lenni!

2012. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem így mondta,csak én gondolom így. Ő azt mondta,hogy régen,mikor szétmentek,akkor úgy volt vele,hogy talán,ha mind a ketten kiélik magukat,akkor utána már másabb lesz újra összejönniük. Elég zavaros a helyzet. Az is visszatart minket,hogy egyikőnk sem szeretne hazamenni igazán,mert mind a ketten valamilyen szinten menekültünk otthonról. Nekem most megint nincs munkám még. Elvileg lesz munkaügyön keresztül képzés indul,de félek visszamenni oda ahonnan jöttem. Annál százszor jobb itt,de így nem jó,azt tudjuk. Nem tudom én mit rontottam el,de jó volna tudnom. Nem tudok már ennyit alkalmazkodni. Ő is igyekezett,mert nem iszik annyit,mint régen,ami nagyon zavart. A legnagyobb gond,amit érzek,az a kicsi miatt van,hogy nem tudom feldolgozni. Novemberben szültem volna meg és mindig ez van a fejemben,hogy november elején a kezemben tarthattam volna a babámat.
2012. okt. 22. 10:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell tovább alkalmazkodnod! A gyerek elvetetése is mintha alkalmazkodás lett volna számodra, nekem úgy jön le. Nem fogod tudni ezt feldolgozni egyhamar, a pasid mellett meg biztos nem!

Az lenne a legjobb, ha tiszta lappal indulnál. Talán az elején rosszabb lesz, mint most, de hosszútávon kialakíthatnál egy normális életet. Egy olyan embertől függsz, aki nem is szeret igazán. Térj észhez!

2012. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Akkor még nincs gyerek...pont azért lehet addig abortuszt csinálni.
2012. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj haza és pihend ki ezt a kapcsolatot, emészd meg a baba elvesztését és próbáld tisztán átgondolni mit is akarsz.

Szerintem ez a férfi nem felel meg neked! És te sem neki!

Kitartást!

2012. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Így járnak azok ,akiket semmi nem tart össze, csak úgy összejönnek. Már az eleje sem vtl tiszta (volt valakid, neki a bátyja akart veled összejönni), aztán mégis megbeszéltátek ,hogy összejötttök. Egy párkapcsoalt nem úgy működik, hogy megbeszéljük, hogy összejövünk. Az öcsém is így jött össze a barátnőjével, de őket is csak a pénz tartja össze.


Az eljegyzés is hamar volt, ettől többek nem lettetek ,sőt kevesebbek. Ráadásul neki már van egy gyereke és majomkodnak csak (szereti még, nem szereti már, szereti még, nem szereti már). Sajnos ráb*sztál. Másik hiba, hogy újra összejöttetek. Két szerencsétlen, akik senkiek nem kellenek, ezért egymásra fanyalognak. Újra összejövés csak ritkán siekrül és csak ott, ahol amúgy is nagy a harmónia, csak valami belezavart.


Két lelki sérült vívódása a semmi felé...

2012. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az abortszról könnyű dönteni. Csak egy kaparás. De az utána lévő lelki sérülés nagy lehet. Erre a pszichológusok is felhívják a figyelmet. Veszélyes játszma, nem embernek való.
2012. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!