Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom azt mondja, hogy a...

Párom azt mondja, hogy a házasság már nem divat, hogy nő anélkül is van, minek az, régi és elavult?

Figyelt kérdés

Rengetek sok sok éve vagyunk együtt, fiatalok vagyunk.

Azt mondja az ő városában (Kecskemét) már nem divat a házasság.

Azt mondja van nő házasság meg esküvő nélkül is.

Tőlem kérdezi, hogy mondjam meg mi értelme a házasságnak?

Sokan akkor házasodnak ha várandós a hölgy mert muszáj.

Hogyan lehet olyan férfire építeni, aki haverjaival elveti a házasságot, és inkább a haverjaival való ivás, hülyéskedés, jelentik neki a boldogságot? Olyan mintha soha nem akarna felnőni.. Nincs házasság... Se gyerek.. Mit tehet a nő?



2014. ápr. 18. 23:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
17%

23:40

"Sehogy, keress egy ertekesebb ferfit."


Látod? Ez a nő megírta akaratlanul is az igazat.

Mert miért is erőltetik a nők a házasságot?!

Azért, hogy alkalmasint, jól le tudják majd húzni a férfit.

Ezért kell "keresni egy értékesebb férfit", akinek már van vagyona.


(Amúgy nagyon beteges nő az, akinek csak az az "értékes férfi" aki hajlandó feleslegül venni!!)

2014. ápr. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
45%
Ő emiatt nem értéktelenebb, csak másképpen látja a dolgot. Korábban kellett volna kitárgyalni a dolgokat, nem itt rinyálni, mert szerinted neked van igazad.
2014. ápr. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
98%

Aki mar divatkent kezeli a hazassagot, azzal ilyen temarol kar beszelni.

Majdnem ugyanannyi ferfi is hazassag parti mint no szerintem.

Nagyon egyszeru a dolog, aki hazasodni akar az olyan part keressen maganak aki hasonlo gondolkodasu, aki meg nem az pedig olyant.

2014. ápr. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
90%
Én sem rakagszkodom ahhoz, hogy elvegyenek feleségül, de csakis házasságban vagyok hajlandó gyereket szülni. Elköteleződés nélkül nincs szaporodás! Én nagyon sajnálom, hogy egyesek szerint a házasság csak a férfi lehúzásáról szól, az ilyenek hagyják a nőket, de tényleg. Ja, és a másik: csakis ti tehettek arról, ha csak a pénzetek az, ami értéket képvisel veletek kapcsolatban.
2014. ápr. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
77%
Én is szeretnék házasodni és ugy babát várni szerencsére a párom partner ebben
2014. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
93%
sokan azt hiszik, hogy csak egy papírról van szó, pedig koránt sincs így. különböző jogokkal is jár egy házasság. pl ha történik vele valami és nem tud aláírni semmit ami a kezelésével kapcsolatos lenne akkor a házas fél mint legközelebbi hozzátartozó tud dönteni. sőt, még információt sem adhatnak ki arra alapozva, hogy 10 éve együtt vagytok(házasság nélkül persze)
2014. ápr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
98%

Hogyan lehet olyan férfire építeni, aki haverjaival elveti a házasságot, és inkább a haverjaival való ivás, hülyéskedés, jelentik neki a boldogságot?


Sehogy, neki ez a boldogság, te meg házasságot/gyereket akarsz, sajnos nem egy a cél, így nincs jövő.

2014. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
90%

"Ja, és a másik: csakis ti tehettek arról, ha csak a pénzetek az, ami értéket képvisel veletek kapcsolatban."


De szép mondat. Megpróbálom megjegyezni.

Az a helyzet hogy a nő a gyerekszüléssel egy életre azonnal elkötelezi magát. Ha a férfi egy papírt nem hajlandó aláírni, jogosan merülnek fel kételyek.

2014. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
98%

A házasság (számomra) nem divat, hanem kinyilatkoztatás a világ felé. Esküt teszek, melyet megpróbálok tartani, és megfogadni sok szerettünk előtt, hogy szeretni fogom, hogy vele maradok egészségben betegségben, hogy őt választom TÁRSUL.

Én nem egy újabb kikötőt akarok, hanem révbe érni, és a házasság annak a kinyilvánítása, hogy más többé nem kell, hiszen ő az akivel leélném az életem.


Nem érdekel, ha mások nem házasodnak. Nekem ez fontos.


Viszont a párod szerintem nagyon nagyon gyerekesen áll a dologhoz. Az nem baj, ha nem házasságpárti, de divathoz mérni a dolgot, meg a se füle se farka szövegeit hallgatni a sok idióta haverjának...

Én ismerem a saját párom, ha elkezdenék ilyenekkel traktálni, akkor kb. 2 mondat után leállítaná őket.


Ezek szerint a te párod vevő rá, őt se érdekli a házasság, csak annyi gerince sincs hogy a véleményét tényleg sajátjaként felvállalja. A divatra, meg a haverokra keni, hogy ne őt, hanem azokat okold. Ez gerinctelenség.

2014. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
29%

" csakis ti tehettek arról, ha csak a pénzetek az, ami értéket képvisel veletek kapcsolatban"


Ezt te sem gondolod, komolyan ugye,mert ha igen nagyon nagy szegénységi bizonyítványod.

2014. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!