Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne, ha rokon kisfiút...

Hogy esne, ha rokon kisfiút húsvét után egy-két nappal hoznának el locsolkodni?

Figyelt kérdés
Egy-két éve volt, hogy sógornőm ( apa hiányában hordja ő locsolkodni ) nem húsvét hétfőn, hanem utána kedden vagy szerdán, már nem tudom pontosan hozta el a kisfiát, hogy meglocsoljon, mondván, hogy hétfőn már nem volt ideje elugrani. Három háznyira lakunk egymástól, tehát szinte szomszédok vagyunk. Csak én gondolom úgy, hogy akkor már inkább el sem hozta volna, vagy nem hiszem, hogy nem tudott volna az utolsó helyről tíz perccel hamarabb eljönni, hogy ide is át tudjanak jönni? Csak azért kérdezem most, mert azon gondolkodtam, hogy ha most is ez lesz, szóvá teszem, viszont először kíváncsi lennék, hogy nem-e én lihegem csak túl a dolgot, és igazából nem is olyan durva. Mert akkor nem szólok semmit.

2014. ápr. 20. 22:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Ne szólj semmit, pénz helyett adj hímes tojást :)
2014. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%

A gyerek egyedül nem tud 3 háznyi távolságot megtenni?

Amúgy meg adj egy kis csokitojást azt jóvan. Húsvét már elmúlt.

2014. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Ennyiből még nem tűnik annyira durvának. Lehet, hogy a sógornőd délelőtt vendégeket fogadott, vagy ha vitte is máshova a kisfiút lehet, hogy nagyon eltelt az idő, esetleg már a gyerek sem akart több helyre menni. Én nem nagyon csinálnék belőle ügyet.
2014. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes hozzáállás. Ezek szerint nem a gyereknek örülsz, hanem elvárod, hogy minden úgy legyen, ahogy te jónak gondolod.
2014. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
semmit nem szolnék. örülnék, hogy átjönnek és legalább nem aznap jönnek mikor amugyis áll a bál...
2014. ápr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
58%
Hát, tényleg kicsit fura, hogy később mentek, mert akkor már inkább ne mentek volna. De most ezen ne agyalj ennyit. Ha meglocsol, adj neki egy csokitojást, vagy valamit, aztán kész. Le van tudva a dolog. Nem kell így túlgondolni mindent. Nem fog a világ összedőlni, ha egy locsoló két nappal később állít be hozzád. Igen, hülye egy helyzet, de hát ez van. Nem tart semeddig beengedni, rádfújja a büdös kölnit, adsz neki egy csokit, kész. Max. két percet vesz el az életedből. :)
2014. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem álmomban sem jutna eszembe ilyenen fennakadni. Örülnék, hogy jönnek, nem zavarna, hogy nem aznap. Nem értem az ilyen merev embereket. Ahelyett, hogy örülnének, hogy nincsenek egyedül, gondolnak rájuk,apróságokon mérgelődnek.
2014. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Az ég világon semmit nem szólnék. Nem csinálok gondot ilyesmiből.
2014. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért agyalok rajta, mert ennek van egy olyan másik oldala is, hogy úgy érezzük, hogy teljesen mellőzve vagyunk a családban, tehát emiatt is gondolkodok, hogy valóban ez is azt mutatja.(?) -ezekhez ráérünk elmenni maaajd...-

Tehát, hogy ez is a mellőzést tükrözi, vagy ez valóban úgymond szimplán csak alakulhat így. Bízom benne, hogy érthetően írtam le.

2014. ápr. 20. 22:53
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
Akkor lennétek mellőzve, ha soha felétek se néznének. Ne akadj ki ilyeneken.
2014. ápr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!