Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti bevállalnátok, hogy erotiku...

Ti bevállalnátok, hogy erotikus masszázst nyújtotok a megélhetésetek érdekében? Elmondanátok a családnak? Ha nem, hogyan titkolnátok?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, egyszerűen nem találok munkát. Erotikus masszázsra mindig keresnek lányokat, ruha nélkül kell masszírozni, és a végén van egy "kézi" levezetés. Naponta maximum 3 vendéget kell megcsinálni. Viszont ha én erre elmennék, titkolnom kellene, még a legjobb barátom előtt is, és ugye előbb-utóbb minden titokra fény derül. Ti mit tennétek? Csinálnátok pár hétig, hogy tudjatok félretenni, vagy zsigerből elvetnétek az ötletet?

2014. ápr. 23. 11:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
én biztos nem tenném, de ugyanakkor el sem ítélném azt, akiről megtudnám, hogy ebből él. HA erre szükség van, fizetnek érte, tegye.
2014. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%

Simán bevállalnám.


25F

2014. ápr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
37%

ha be vagy jelentve, fizetik utánad a TB-t, meg a járulékokat, plusz adózol is, csináld

minden forintra szüksége van az államkasszának

2014. ápr. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
58%
Uh én nem bírnék levetkőzni minden féle jöttment pasi elött csak mert fizet érte.Az meg,hogy kézi levezetés is legyen..ah valami kövér hájas kopasz vén pöts..lehet röhögés nélkül sem bírnám,ott csapkodnám a térdem hogy néz ki csorgó nyállal..de lehet alkalmas vagy rá,én tuti nem
2014. ápr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom, alkalmas vagyok-e rá, mert momentán forog a gyomrom, mióta a főnökember felhívott, hogy személyes találkozót kellene beütemeznünk. És emellett az albérletet is fizetnem kell, meg egyéb más dolgokat, ezért gondolkodom rajta, viszont lehet, hogy beleroppannék a titkolózásba pl. a párom előtt.
2014. ápr. 23. 12:17
 6/24 A kérdező kommentje:
De bennem van az is, hogy csak 1-2 hónapig kellene csinálnom, hogy közben találjak rendes állást, csak tudom hogy vannak olyan emberek a környezetemben, akik, ha ez kiderülne, prostituáltnak neveznének.
2014. ápr. 23. 12:19
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Le fogtok pontozni:

Éheztem, amikor talalkoztam valakivel,aki hasonló munkát ajánlott, muszály voltam elfogadni,mivel munkát nem találtam...nem bántam meg, ez is az életem része.

2014. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz senkivel, neked kell érezned, mit bírsz el. Az nekem sokkal durvább bűn, ha valaki kedvtelésből dúr szét hazasságokat.
2014. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha valakinek ez beveszi a gyomra ,vállaljon ilyen munkát ,nem az én tisztem bárki felett is ítélkezni .Én speciel nem vállalnék sem ilyen sem hasonló jellegű munkát soha ! Nem lenne gusztusom vadidegen férfiak testét neki örömet szerezve gyöntölni ,a nemi szervét még gumi kesztyűben sem fognám meg .. na meg levetkőzni és állni a kéjsóvár tekinteteket ? o.O ... Kizárt !! Hol laksz ,hogy ennyire nem találsz munkát ? Én azt javaslom ne vállalj ilyen jellegű munkát ...
2014. ápr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%
Miert nem tamogat a parod? Én is így voltam és ő húzott ki a csávából. Arra készülj hogy főnókurat is le kell apolgatnod. S majd mi denki tóbbet akar aztan ha nem mész bele nem lesznek vendégeid. Én 1 honapig bírtam.
2014. ápr. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!