Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől lenne rossz férj és...

Ettől lenne rossz férj és apa? Látványosan fiút akart és szereti tudni, hogy mire költöm a pénzt?

Figyelt kérdés

Férjem nagyon szeretett volna kisfiút, mikor kiderült, hogy az első gyerek kislány csalódott volt. Ettől függetlenül izgult terhesség alatt, imádja születésétől a lányunkat. Nekem is rosszul esett akkor, de elfogadtam, hogy azt mondja nem tehet az érzés ellen. Mikor a doki szabad utat adott szülés után, rögtön mondta, hogy ha úgy érzem jöhet a második gyerek. Picit féltem, de vállaltuk, kisfiú lett. Ezek a dolgok akkor mikor történtek engem is megbántottak kicsit, de azóta látom hogy szeretetben semmi különbséget nem tesz a gyerekek között. Sőt a kislánnyal talán még meghittebb a kapcsolat, ha lehetséges, de tényleg álom apa, jobbat nem kívánhatnék neki.

Másik

Ő keres, én itthon vagyok. Még fél naposak az oviban a gyerekek, később nem tudom hogy lesz, teljes állást nem szeretnék. Soha nem éreztem, hogy kihasználná a helyzetet. Arra költök amire akarok, gyerekekre, magamra, nem sajnálja soha a pénzt. Én választok nagyobb tételeknél is (ház, autó, nyaralás). Annyi, hogy szereti tudni mennyit költök. Pl. mennyi a gyerekek sportjai, enyém, vettem e több ruhát valamelyikünknek. Nem blokkozunk, vagy mondok árat, csak megmutatom, elmondom, kb. tudja saccolni. Szerintem ezt meg lehet beszélni. De közben sokszor látom, hogy ő vett valamit, nem mondja külön. Eddig nem zavart. Most is lehet csak azért, mert egy barátnőmmelbeszélgettünk ezekről. Tényleg nem érzem elnyomottnak magam, de néha van ami nem tetszik. Közben máskor úhy gondolom csak kíváncsiságból kérdezi mit csináltam, mire költöttem stb.

Szerintetek hol van a határ? Honnan elnyomó az egyik fél?

Még annyit, hogy 10 éve vagyunk együtt, soha semmit nem tiltott, vagy kért hogy ne tegyem (barátnös hétvége, buli) mindent megad amit szeretnék, csak ezek a beszámoltatások vannak úgymond



2014. ápr. 23. 12:58
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
29%
Kitartott vagy, az meg ezzel jár.
2014. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szép család, boldog élet!!! Nehogy egy "barátnő" tönkretegye!
2014. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
95%
Erre van a zsidó szólás, hogy: "Száli, te nem panaszkodsz, hanem dicsekszel..."
2014. ápr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg gyorsan menjél el dolgozni, úgy látszik, hogy túl sok a szabadidőd és nagyon unatkozol.
2014. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
87%
Én is voltam igy, de rajöttem,hogy butaság, és ő keresi meg a pénzt, neki kell tudnia. Igaz, ha marhaságot vesz ugy,hogy alig van pénze, és az én fizum is odavan akkor dühit, folyt
2014. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
Mondhatjuk, hogy kitartott vagyok. Ezt választottuk. Én úgy nőttem fel, hogy nagymamám mindig otthon volt, én is azt akarom hogy a gyerekeim úgy cseperedjenek, hogy otthon minden rendben várom őket haza. Férjem is úgy nőtt fel hogy otthon volt az anyja, tehát előttünk ez a jó példa
2014. ápr. 23. 13:04
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

és mond...

miért baj ha megkérdezi ?

ha elszámoltattna akkor kérné a blokkot is ...

ne hogy már egy irigy barátnő miatt agyalj hülyeségen ....

az meg a te dolgod h nem kérdezed meg őt

valszeg elmondaná ...


am unatkozol h túlkombinálsz dolgokat?

2014. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
97%

Folyt.

De akkor sem morgok, csak megkérdezem, mi célból veszi. Most pl akvariumot akar venni, mert kapunk halakat, és kicsit drága,de ez a hobbija:) nekem meg a ruhák, folyt

2014. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Tanácsot, véleményeket kértem. Valóban érdekel hol van a határ
2014. ápr. 23. 13:05
 10/56 anonim ***** válasza:
78%

Első és negyedik válaszoló, hogy ti milyen rosszindulatúak vagytok!

Miért fáj nektek, hogy a kérdező nem dolgozik? Otthon van az ovis gyerekeivel, nem pedig a fenekét vakarja és a körmét reszelgeti. íSavanyú a szőlő, mert a ti férjetek nem keres annyit, hogy otthon tudjatok maradni gyerek mellett? Na, ezért utálom a nőket, mert ilyen rohadt irigy, rosszmájú libák, mint ti.


Kérdező, a "barátnőd" is csak irigykedik, ne foglalkozz vele. Hülyeségeket beszél.

2014. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!