Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vehetném rá a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetném rá a férjem, hogy ne flörtöljön már a szemem láttára?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt.Nem egyszer előfordult, hogy szimpatizálni kezdett valakivel, akárhányszor szóltam neki, csak legyintett. Nekem ez nagyon fáj, merr valamennyi kapcsolatomban felmerültek hasonló gondok, sokan akartak belepiszkítani a kapcsolatomba.

A szexuális életünk sz*r, azzal sem nagyon foglalkozik, hiába rágom a fülét...én töröm magam a kapcsolatért, ő nem igazán, sőt leáll szemezni mindenféle rib.nccal, holott ott vagyok neki én ...

Vagy kezdjek el én is pasizgatni?? Nem tudom, hogy kellene rá hatnom....



2013. dec. 22. 09:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Egy búcsú puszival...
2013. dec. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem gyorsan, hogy nem hisztizek sosem, normális hangnemet ütök meg.
2013. dec. 22. 09:34
 3/24 anonim ***** válasza:

Szar a szex, és ő leszarja igaz? A kapcsolatotokért csak te küzdesz, ő pedig ellened dolgozik. Asszem ez is igaz. Téged is leszar úgy ahogy vagy mert flörtöl mint ha ott se lennél.

Mindenekelőtt rúgd ki, hogy lába se érje a földet. Miért akarnád féltékennyé tenni? Nincs értelme már ezen küzdeni

2013. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Eléggé úgy tűnik h. a házasságotok kifulladt, nem kicsit.

Ebben a helyzetben nem minket kéne kérdezni, mert a flörtölgetés oka ez. Párterapeutát kérdezz, és menjetek el hozzá ha meg akarjátok menteni. Ha pedig nem, akkor egyszerűbb a válás.

2013. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mindössze 3 év után ez nagyon durva. Én a helyedben kidobnám, nem írtad, hogy lenne gyerek, úgyhogy szerintem még most ki kellene lépned ebből.
2013. dec. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Járunk terapeutához de ritkán jutunk oda pedig én nagyon szorgalmaznám, mert én jagOn kifelé lógok a kapcsolatunkból, hiába szeretem...egyszer mimden jó, szeretget, ölel, aztán jön valami balhé, minimum heti egyszer besokallok...és mind ilyen volumenű. Hol ab hobbiját helyezi elém, hol közös programba sz*rik bele, hol valami ri..ccal szemez...

Őszintén szólva az egyik felem válna, a másik maradna. Tudja mit érzek, hogy bennem valami eltörött, de....a fontosabb dolgokon nem jutunk túl!

Például a szex. Én többször szeretném, előjátékkal. Itt nem tudunk dülőre jutni, nem tudom, kinek kellene engedni...ha így megy tovább elhagyom...

2013. dec. 22. 09:43
 7/24 A kérdező kommentje:

*nagyon

Elnézést az esetleges hibákért:(

2013. dec. 22. 09:44
 8/24 anonim ***** válasza:

Egyszóval félvállról veszi a dolgot.

Nos akkor ideje lenne választás elé állítani. Mindenféle ultimátum hangulat nélkül meg lehet beszélni kultúráltan, hogy gyakorlatilag a válást akarjátok elkerülni, de ha nem tud komolyan kűzdeni, akkor gyakorlatilag egymás idejét raboljátok. Azt beszéljétek meg, hogy melyik irányba induljatok, ő is akarja e ezt, vagy egyszerűbb ha januárban elkezditek lepapírozni a válást?

2013. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A jó időszakokban minden klappol, bújik, ölel, játszik velem, csikiz:)) imadnivaló, vicces, bolond, érzem hogy szeret! De mindig elb*ssza..
2013. dec. 22. 09:47
 10/24 A kérdező kommentje:
Volt hasonlo beszélgetésünk, akkor megijedt, hogy szakítani akarok, akkor megvtozott...EGY napra rá ugyanaz folytatódott:D
2013. dec. 22. 09:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!