Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik az első szerelmükkel...

Akik az első szerelmükkel házasodnak, gyakrabban csalják meg egymást?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
én az elsővel házasodtam, vasárnap lesz a 18. házassági évfordulónk, hűségesek vagyunk; ellenben több ismerősöm a sokadikkal házadosott, megcsalta a párját és már rég elváltak...
2014. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem csaltuk meg egymást első szerelem 12éve vagyunk együtt 9éve házasok.31N
2014. ápr. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Engem csak tapasztalatszerzés címén csalt meg a feleségem. Aztán bevallotta, bocsánatot kért és mondta, hogy most már nyugodt, mert tudja, hogy nem, veszített semmit velem. Rácáfoltam, válunk.
2014. ápr. 25. 13:15
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Remélhetőleg nem azért váltok, mert te megsértődtél azért, hogy mégis elletted akart volna maradni. Ekkora dicséretet ugyanis ritkán kap az ember.
2014. ápr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, én második házasságomban élek és sosem csaltam meg senkit. Viszont a barátnőm és a párja első szerelmek voltak, tizenéve vannak együtt. Mindkettőjükben felötlik néha, hogy úr isten, soha egész életemben nem fogom megtudni, hogy mással milyen, csak vele.....? Szerintem előbb-utóbb megcsalják egymást, és remélem, úgy lesznek, mint a feleséged, hogy rájönnek, nem hagytak ki semmit, és együtt maradnak. Megértem őket, és a feleségedet is. Téged nem, mert birtoklási vágy miatt elhagyod őt. Vagy nem csak emiatt? Hogy nem szereted őt, az biztos, mert ha szeretnéd, megbocsájtanál neki. Egyébként nem kell válaszolnod, veheted költői kérdésnek.
2014. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nádszálkisasszony ***** válasza:
35%

A mi kapcsolatunkból (első kapscsolat) úgy néz ki házasság lesz. Bár még fiatalok vagyunk, de tudom, hogy nem fogjuk egymást megcsalni, együtt szeretnénk kiélni magunkat.


Sajnálom a feleségedet, hogy neki kellett ez a tapasztalat. A vállást pedig megértem, ezt én sem tudnám megbocsájtani.

2014. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem! Azok csalják meg egyást gyakrabban akik nagyon sok krumplit esznek.
2014. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy másoknak összejött az első kapcsolat, de nekem nem. Nem ettem meszet, hogy elnézzek egy ok nélküli megcsalást. Most nyugodtan, lelkiismeret furdalás nélkül szerezhet új tapasztalatokat, én már nem leszek útban. Találok én hűséges nőt.
2014. ápr. 25. 13:59
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem feltétlenül igaz,bár ilyen esetekben kétségkívül nagyobb az esély rá.
2014. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért kell mindjárt hozzámenni az elsőhöz. A házasságok kétharmada válással végződik. Majd később, 40-50 évesen, ha elváltok, rádöbbentek arra, hogy a "legszebb éveiteket" azzal töltöttétek, hogy pelenkáztatok, büdös zoknit mostatok, és most ott álltok szingliként, 40- felett - több gyerekkel. Na most próbáld visszahozni a huszas éveidet.
2014. ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!