Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Becsülitek azokat az embereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Becsülitek azokat az embereket akik az első szerelmükkel élik le az egész életüket?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint ez nagyon ritka manapság.Talán már cikinek is számít egyes körökben.

Inkább az a divat,hogy orrba-szájba váltogatják egymás partnereit az emberek.

Sokan meg is csömörlenek ettől talán és ezért sem lesznek képesek később komoly döntést hozni.

Mondjuk biztos nem mindenki ilyen,csak úgy általában.


Ti hogyan vélekedtek erről a dologról?


2011. jan. 31. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerencsések, ennyi az egész.
2011. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Igen, becsülöm őket. Bár számomra nagyon nehéz elhinni, hogy tényleg boldogok és nem alkudtak meg...
2011. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Szerencsések és kész.


De nem hiszem hogy ettől még ők lennének Szűz Mária és Szent József. Egyszerűen csak ritka, hogy megmaradjon a szerelem a két fél között. Ha meg nincs szerelem, akkor hülye lenne két ember együtt maradni, hacsak már nem köti őket valami olyan dolog, mint például család vagy ilyesmi.

Az evolúciós fejlődés korábbi szakaszából sem azt hoztuk magunkkal hogy mindenki örök életre választ párt magának, ez csak az "értelmes ember" találmánya.


Ha nem szerencsés akkor lemarad egy-két dologról és itt most olyanokra gondolok mint a jó szex. Mert ha valakinek nincs hasonlítási alapja, akkor a párja lehet a Föld legszarabb szeretője, ez nem fog feltűnni neki addig amíg nem volt mással.

2011. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:48



Szerintem se a boldogságnak, se a megalkuvásnak az ég-világon semmi köze nincs hozzá, hogy hanyadik párjával éli le az ember az életét.

Lehet az az első is, és pont azért vannak együtt, mert boldogok, és a 100-adik is pont azért, mert meg kellett alkudni, és ezért boldogság sincs.


Egyébként valamilyen szinten inkább csodálatra méltó dolog, mint becsülendő (számomra!) de leginkább közömbös.

Ha nekik úgy jött be, hát úgy jött be. Egészségükre:)

2011. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

16:53!



Nem szeretőkre gondoltam hanem férjre és feleségre.

Nem hinném,hogy a szexnek sok köze lenne hozzá.

Ez inkább csak ma sulykolják belénk,nem?

A szingli életmódot.

Csak a szex számít a család nem.

2011. jan. 31. 17:04
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is mindig erre vágytam... Békében,boldogságban leélni egy életet...
2011. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt becsülöm, hogy ha valaki nem d*g össze-vissza orrba szájba, és nem fekszik le rögtön azzal akit meglát, hanem megismeri és ha elmélyül a kapcsolat, akkor természetesen testileg is egymáséi lesznek. Adott esetben, hogy az első marad életünk végéig, inkább szerencse kérdése, és nem becsület dolga. Ha valaki 180 fokos fordulatot vesz mondjuk 1-2év után, akármekkora a szerelem, nem fogok vele maradni, ha számomra tűrhetetlen. Szóval nem igazán lehet tudni előre mit hoz a jövő. Ennek ellenére én még az első párommal vagyok, és nagyon remélem, hogy egymásnak ott leszünk mindig, de a mai világban soha nem lehet tudni.
2011. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

becsülni minek?


vagy egyszerűen szerencsések, vagy becsapják magukat.


én azt becsülöm, amikor két ember az igazán nagy bajban is ki tud tartani egymás mellett. legyen az akár betegség, akár hitel, vagy bármi más...

2011. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tulajdonítok neki jelentőséget. Én először "szerelmesnek" óvodás koromban éreztem magam. Most azzal a sráccal kellene élnem, hogy becsületem legyen? :D


Az elő, felnőtt kori szerelem is lehet egy nagy tévedés is, amiről a végén kiderül, hogy egyik félnek sem jó.

Akkor kínozzuk egymást egy életen át?


Azoknak sincs feltétlenül igazuk, akkor, mikor azt mondják, hogy szerencsések ezek az emberek.

Abban az esetben szerencsések csak, ha ez a kapcsolat tényleg jól is működik.

Én a második szerelmemmel házasodtam össze és az az igazság, hogy rohadtul szerencsétlennek érezném magam, ha az első szerelmemmel kellene élnem. :)


A sűrű partnerváltogatás viszont nekem sem jött be soha.

2011. jan. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jav: "első felnőtt kori..." :)
2011. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!