Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az, ha az ünnepekkor...

Miért baj az, ha az ünnepekkor csak a férjem főz?

Figyelt kérdés
Mindkettőnk szülei kiakadtak mikor kiderült.Szereti csinálni,jól is főz.Nekem nem jár ennyi pihenés? 35L
2009. dec. 24. 08:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a férjem főz. Miért lenne baj? Ne törődj a szülőkkel, ez a ti dolgotok.
2009. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs ebben semmi :-)))Az én férjem is szeret főzni,nálunk a vasárnap mindig az ővé,és persze van hogy hétköznap is.Örülj neki,a szülőkkel meg nem kell foglalkozni.
2009. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne segíthetne neked? Gondolom, azért te sem csak a lábadat lógatod, van ilyenkor bőven teendő. Ne törődjetek mások véleményével, ez már a ti saját, közös életetek, senkinek sincs joga beleszólni. Bármit tehettek, ami mindkettőtöknek jó.

BOLDOG KARÁCSONYT!

2009. dec. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez kettötök dolga, másnak nincs hozzá köze.
2009. dec. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is apu főz, mindig, mióta az eszemet tudom. Majdnem 20 éve házasok, anyu talán ha 10x főzött azóta.


Anyu takarít, én a saját szobámat rakom rendbe + a két kutya az enyém. :)

2009. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem baj ez. Szülőkkel nem kell törődni, valószínű nekik azért furcsa, mert régen mindent a nő csinált. (sütés, főzés, takarítás, stb)
2009. dec. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne feledd, más generáció, rengeteg változás történt azóta. De semmi baj ezzel, hogy a férjed főz, ha nektek így jó.
2009. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,megnyugtattatok!Azt hittem más is lusta pics@nak tart.Anyu még mindig a férjet teljes mértékben kiszolgálás híve. Anyósom meg sajnálja a pici fiát.Nem érti meg hogy ő élvezi!
2009. dec. 24. 09:35
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Senkivel ne törődj! Szerintem sok házasságban van így, teljesen normális dolog. Gondolom, mindketten dolgoztok, és az otthoni munkát is megosztjátok. Optimális esetben mindketten azt vállaltátok el, amit jobban csináltok, vagy szivesebben.Ez általában magától kialakul.

Amúgy nem feltétlenül generációs kérdés ez. Én 46 éves vagyok, a párom közel a 60-hoz. Mégis természetes volt mindig, hogy közösen csinálunk mindent. Ő inkább a húsételeket csinálja szivesen, sütni nem tud. Ha ő ér előbb haza a "dolgozóból", akkor ő főz, teszi oda a mosnivalót. Vasalni kizárólag ő vasal. 4 felnőtt fiunk van,még egyetemisták. ők is szivesen és jól főznek. Ha nekem kellene a munka mellett ellátni 6 embert, az nagyon nehéz lenne. Így viszont mindenki csinál mindent, és szinte magától megoldódik a házimunka.

Boldog Karácsonyt a párodnak, és neked is!Jó sütés-főzést, békés ünnepet!:)

2009. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már régen túljutottam a mai generációnak nevezhető életkoron.Mégis helyeslem,ha egy férfi is tud főzni.Az pedig csak dícséretes.ha megosztják a házimunkát.Mindenütt így kellene lenni.Ne törődjetek senki véleményével.
2009. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!