Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, a rokonaim...

Nincsenek barátaim, a rokonaim se nagyon tartják velem a kapcsolatot (csak ünnepekkor), csak 2 családtagomra számíthatok, van még valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
20éves lány.
2010. febr. 5. 06:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az rossz lehet. :( Miért nincsenek barátaid?
2010. febr. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rokonaimmal mi sem tartjuk a kapcsolatot,de baratom,felebaratom,haverom sok van. Gondolom azert mert utobbiakat en valasztom. Vajon nalad mi a baj? Olyan helyen laksz ahol keves a lehetoseg,vagy lehet nem vagy egy barizos tipus? Mi gatolhat?
2010. febr. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én. Bár nekem van egy b.nőm, de 100%-osan rá sem számíthatok.
2010. febr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én 21 vagyok ugyanebben a helyzetben...fősulira járok 2,5 éve,de igazi barátaim nincsenek:(

csak anyukám van nekem:(

2010. febr. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress rá, hány ugyanilyen kérdés volt mostanában, és alakíts ki kapcsolatot azoknak a feltevőivel! Nem gúnyolódásból mondom, hanem azért, mert sokan vagytok ilyen helyzetben, fogjatok össze, és máris lesznek barátaitok! :)
2010. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak anyukámra számíthatok. Van egy barátom ugyan, akit nemrég még a "legjobb" jelzőt kapta meg, de mára eltávolodtunk egymástól, pedig egy lakásban lakunk... :(

Én napok óta azon gondolkozom, hogy mit rontottam el, hiába mondják sokan, h nem az én hibám (ők szinte nem is ismernek), nem lehet mindenki hülye csak én nem...


Én már azon gondolkoztam, h pszichológushoz megyek, mert ez így nem oké. De ha ennyien vannak rajtam kívül az én korosztályomból, akik ugyanígy vannak, akkor lehet, hogy ez egy olyan jelenség, ami sajnos nem emberfüggő, és visszafordíthatatlan...


21/L

2010. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,hát a bátyám is hasonló szituban van, a szívem szakad meg érte.Nyolc évi élettársi kapcsolatot szakított meg kb. két éve.A lány a baráti társaságból egy fiúval kavart és mindenki tudott róla,csak tesóm nem.Így pillanatok alatt elveszítette a barátait és a társát is.Most mi hívjuk el néha,de nem nagyon érzi jól magát,mert már két gyerekünk van és a barátaink is családosak,így folyton csak arra emlékeztetjük,ami neki nem adatik meg,a család.Hozzáfűzöm,hogy nagyszerű ember,akit borzasztóan szeretek.
2010. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!