Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene a férjemnek vennem...

Illene a férjemnek vennem valamit ebben az esetben?

Figyelt kérdés
El fogunk válni, nincs kimondva még de ez az állapot vissza fordíthatatlan. Ő az egyik szobában én pedig a másikban, nem is nagyon beszélünk. Nemsokára lesz a születésnapja és nem tudom, hogy illemből vegyek-e neki valamit vagy ne.? Pár hónapja volt az enyém és fel sem köszöntött, amiért hetekkel később bocsánatot kért majd a névnapomat is elfelejtett..meg a nőnapot.:) Tudom, hogy nem tűnik nagy problémának a kérdésem de nekem sajnos az.
2014. ápr. 26. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha téged nem köszöntött fel, akkor mi a kérdés?
2014. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ebben az esetben nem vennék.Mi értelme?
2014. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Köszöntsd fel szóban/sms. Tiszteletet add meg ennyi. Ajándékot nem vennék.
2014. ápr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Köszöntsd fel ajándék nélkül.
2014. ápr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha még van benned iránta szeretet, igen. Ha már nincs, akkor köszönts fel szóban vagy egy képeslappal, ha úgy érzed, hogy ez lenne a helyes. Attól, hogy ő sértett és nem tette meg ezt, neked nem muszáj ugyanígy tenned.
2014. ápr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Szóban/sms-ben felköszönteném és ennyi. Ha nem szereted már, nincs értelme az ajándéknak. Az akkor izzadság szagú lenne. Ha még szereted, akkor meg megalázkodás lenne és gondolom te sem akarod kiszolgáltatni magad az utolsó időszakra.
2014. ápr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed. Ha van késztetésed, köszöntsd fel! Ha van ajándékötlet, vedd meg.

Ha nincsen, akkor illemből nem kell, hiszen ő se tette.

2014. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szeretem még sajnos, ezért egy kicsit bántana ha nem vennék semmit, pedig nagyon efelé hajlok. Attól tartok ha kap ajándékot, hogy félreérti és azt hiszi, hogy békülnék. Ez már eszemben sincs. Szerintem szóban fogom felköszönteni, bár eléggé nehezemre esik bármit is mondani neki.
2014. ápr. 27. 00:30
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

"Ha téged nem köszöntött fel, akkor mi a kérdés?"

Ajándékot nem annak adunk, akitől kapunk, és hasonlóan nem azt hívjuk meg a lakodalomba, aki minket is meghívott. Lehet, hogy ez a nyugdíjasklubban működő dolog, de az élet nem erről szól. (Sajnos láttam már olyat is, aki jegyzeteli mit kapott, mennyibe került, hogy véletlenül se adjon mást vagy nagyobb értékűt.)

Ha a kérdező úgy érzi, hogy számára fontos az ajándék adása, adjon, ha nem érzi, hogy adnia kell, ne adjon.

Ennyi a történet. Nem attól függ, hogy a másik mit adott vagy nem adott.

2014. ápr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak szóban köszönteném fel, ajándékot biztosan nem vennék neki. Ö még a szóbeli köszöntéssel sem tisztelt meg rendesen, Te meg még ajándékot is vennél neki?
2014. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!