Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illene a férjemnek vennem...

Illene a férjemnek vennem valamit ebben az esetben?

Figyelt kérdés
El fogunk válni, nincs kimondva még de ez az állapot vissza fordíthatatlan. Ő az egyik szobában én pedig a másikban, nem is nagyon beszélünk. Nemsokára lesz a születésnapja és nem tudom, hogy illemből vegyek-e neki valamit vagy ne.? Pár hónapja volt az enyém és fel sem köszöntött, amiért hetekkel később bocsánatot kért majd a névnapomat is elfelejtett..meg a nőnapot.:) Tudom, hogy nem tűnik nagy problémának a kérdésem de nekem sajnos az.
2014. ápr. 26. 23:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es, ne legyél már ekkora naiv. Minek teperjen és költse a pénzt, ha a férjének az eszébe sem jutott? Hát köszöntse fel, vegyen neki valami apróságot, ha ez jót tesz a kérdező lelki békéjének, de ilyen embernek nem illik semmit se venni. Azért meg pláne ne vegyen semmit, mert még "sajnos szereti őt".
2014. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!