Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki 10-12 év...

Van itt olyan aki 10-12 év párkapcsolat után úgy érezte lehet, hogy a férfi el akarja hagyni?

Figyelt kérdés

Nem tisztel már engem annyira, búzinak, kocsognek hív...

Pedig már mióta együtt vagyunk... Mint egy megunt ruhadarab olyannak érzem magam. Akinek már nem kell se virágot venni, se moziba vagy bárhova elvinni, akinek már egy pusziért, csókért is harcolnia kell...Fáj, de talán én is hibás vagyok valamennyire. Azt mondja irigy vagyok. Meg hogy baj nekem ha ő jól érzi magát.

Dühít hogy gyakran csúnya szavakat is megenged magának előttem. Ez olyan lealacsonyító. (bár ezt a haverjaitól vette át szerintem, ahogy politikai nézetüket is)

Megszokott vagyok már neki.

Élvezi ha cukkolhat azzal hogy nálam fiatalabb nőkkel beszélget és találkozik.

Házi bulikba jár és inni a haverjaival hétvégente.(azok a fiatalabb nők is ott voltak)

Nem haragszom rá, had szórakozzon... De az zavar hogy más nők is ott vannak és olyan bulin vesz részt nélkülem.

Titeket is zavarna?



2014. ápr. 27. 01:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem zavarna, mert en ennel kevesebbert is reptetnem. O a kocsog!!! Sajnos mar ugy lerombolta az onbizalmad, h nem vesze eszre. Gusztustalan kis pocs.

At kene gondolni, h jo-e ez neked.

2014. ápr. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

"búzinak, kocsognek hív... "


És azon aggódsz, hogy el akar-e hagyni?

Neked kéne páros lábbal kirúgni!

2014. ápr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Kezdjük ott, hogy már a legelső köcsögö_zésnél vagy buz_izásnál szedném a sátorfámat (vagy szedhetné a feleségem). Ez visszafele is igaz. Eszembe nem jutna így beszélni semmilyen hozzátartozómról.
2014. ápr. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan egy ilyen alakkal akarod leélni az életed,aki ennyire semmibe vesz?Ennél még az egyedüllét is jobb.De ha rászánod magad a váltásra, találhatsz olyan férfit, aki szeret, és nem aláz meg.Csak bíznod kell magadban,ennél többet és jobbat érdemelsz.
2014. ápr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ez a büzizás és kocsgozés nem komolyan mondja hanem viccből.
2014. ápr. 27. 10:57
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon humoros gyerek lehet, biztos beszarnek a rohogestol. Sajnos menthetetlen vagy. Mert maris keresed szamara a mentsegeket. Amig nem vagy kepes realisan latni, addig erre lehet szamitani.
2014. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet, hogy valaki eltűrje, hogy így beszéljenek vele? Ez az ember soha nem szeretett egy percig sem, de mást sem tud szeretni, aki ilyen sekélyes lelkivilágú. Fel kell előbb világosítani, hogy miért teszed ki a szűrét, és feltétlenül minél előbb ki kell adni az útját!!!!!!!
2014. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ovis gyerek a pasi....hagyd el te
2014. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! És te még tényleg azon aggódsz, hogy ez a főnyeremény férfi esetleg el akar hagyni??


Ilyet mondani, hogy bu zi meg köc sög??


Még azt sem mondtam a férjemnek sosem, hogy "hülye vagy".

2014. ápr. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, gyerek nincs. De ha van is, a férjednek akkor is add ki az útját. Ennek a házasságnak vége, itt még megbeszélni sincs mit.
2014. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!