Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjeddel, pároddal mennyi...

A férjeddel, pároddal mennyi volt az eddigi legtöbb idő, amíg nem láttátok egymást, nem találkoztatok?

Figyelt kérdés

Hány éve vagytok együtt a férjetekkel-párotokkal?

Mennyi volt az eddigi legtöbb idő amíg külön voltatok?

1-2 hónap?

Pl.: Te egyik városban, ő a másik városban...

Hogyan hatott a férjedre, párodra, hogy pl. 1-2 hónapig nem találkozott Veled?

Miben változott meg?

Előnyére vált a szünet vagy ellenkezőleg?

Mit lehet kideríteni abból, hogy ha egy pár sokáig nem látja egymást, (nem azért mert szakítottak) hanem mert így hozza az élet?



2014. ápr. 17. 12:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekünk ha jól emlékszem 1 hét. Hegyalja fesztiválon volt, én meg nem mentem vele. Illetve volt még 4-5 nap, de az 1 hét volt a legtöbb.

Én nekem az elején nem hiányzott, mivel évek óta együtt élünk, így jó volt egy kis változatosság, de amikor megjött, megint "szerelmes" voltam :) Szerintem előnyünkre vált, pedig nem is hosszú idő.

2014. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

3 éve vagyunk együtt.

1 hét volt a legtöbb, amíg nem láttuk egymást.

Szerintem jót tett nekünk, mert épp "szünet" volt köztünk ez az 1 hét, de azóta is együtt vagyunk.

2014. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Több mint egy hét. Kb 10-11 nap. Külföldre kellett mennie egy munka miatt. Minden nap beszéltünk, ekkor kb 1-másfél éve voltunk együtt, de már rég együtt laktunk, szóval nehéz volt. Utolsó előtti nap beszéltünk úgy, hogy láttuk is egymást és az marha nehéz volt. Szégyenlem leírni, de én elsírtam magam. Aztán miután hazajött, olyan furcsa volt minden. Úgy mond vissza kellett szoknunk egymáshoz, mintha kicsit eltávolodtunk volna. Azóta se volt ilyen, leszámítva a 3 napot, amikor a kórházban voltam, amikor született a fiunk, de ott jött minden nap látogatni. Szóval az más.
2014. ápr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Jégtánc ***** válasza:
100%
10 éve együtt, 2 hónap volt a legtöbb idő.3,5 évig távkapcsolatban voltunk mert külföldön éltem.Kapcsolatunk előnyére vált.Nem változott semmit még jobban összecsiszolodtunk.Azt lehet kideríteni hogy tényleg összeillenek vagy sem.
2014. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Jövő hétvégén lesz a 18. házassági évfordulónk, a max, amíg nem találkoztunk, 5 nap volt (messze jártam továbbképzésre, nem akartam naponta 500 km-t utazni). Semmit nem befolyásolt a dolog.
2014. ápr. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyunk együtt, 1napnál több még nem volt, és talán össz 10 nap volt az 5 év alatt, mikor nem találkoztunk
2014. ápr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, bocsi, mi 7 éve vagyunk együtt
2014. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

12 éve együtt és nagyon-nagyon ritkán max 2 nap, akkor is én a szüleimnél voltam és ő valamiért nem tudott velem jönni.

Mostanában kezdtem azt érezni, hogy nagyon jó lenne picit egyedül lennem...

2014. ápr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
8 eve vagyunk egyutt es 8 honap volt amit legtobbet.kulon voltunk en.kulfoldon voltam o otthon kozbe en itt.kulfoldon megszultem az elso babankat ugyhogy nem volt itt velem ment kozbe a sponzoralas2 honapos volt a kislanyunk mikor vegre kitudott jonni hozank
2014. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
7 éve vagyunk együtt, a leghosszabb idő, amit egymás nélkül töltöttünk 2 hét, ez fél éven keresztül (2 hét itthon, 2 hét kint), külföldi munka miatt, én Ausztriában, ő itthon dolgozott. Akkor babát vártam. Előnyére vált a kapcsolatunknak.
2014. ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!