Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem minden nap, ugyanabba...

A férjem minden nap, ugyanabban az étteremben ebédel, észrevettem, hogy ismerősei lettek a facebook-on az ott dolgozó fiatal pincér lányok, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Titeket zavarna?

Az egyik pincérlányt nem ő jelölte be, hanem a pincérlány őt.

Mit tennétek?

Ez normális dolog?



2014. ápr. 9. 10:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
70%
Semmi baj! Az erényövet ugyis minden alkalommal ráteszed!
2014. ápr. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
...csak nem te vagy az, akinek a férje tegnap még csak kávézott ugyanott? :)
2014. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Én nem értem a problémát.
2014. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%
Akit az ember nap mint nap lat, azokat ismeri.
2014. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%

Én is minden nap ugyanabban az étteremben ebédelek, és ott is fiatal pincér lányok vannak. Ha lenne facebookom, akkor valószínűleg mind "ismerőseim" lennének.


A mai világban ez teljesen normális dolog.

2014. ápr. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként miért tulajdonítasz felnőtt, értelmes feleségként ekkora jelentőséget egy közösségi oldali jelölésnek?

Komolyan nem értem.


Egyébként tényleg ismeri, hiszen naponta oda jár, biztos beszélgetnek is, a férjed ad borravalót, esetleg ismerik az ízlését, már ismerősként üdvözlik, tudják hány cukorral issza a kávét stb.

Ennyit jelent az ismerettség- miért olyan nagy baj ez.


Ha a kapcsolatotok mérője a facebook, akkor az nagyon sajnálatos.


Semmi jelentőséget nem tulajdonítanék neki, sőt nem is idegesíteném magam feleslegesen azon, hogy a férjemnek ki és milyen ismerősei vannak. Kicsit sem érzed cikinek ezen pörögni és már megcsalásra gyanakodni? :)


(a férjem sokat utazik munkaügyben külföldre- mesélte, hogy egy közösségi oldalon rátalált az utazásaikat szervező cég egyik női munkatársa, aki az ő utazásait is szervezi és szokott jó utat kívánni vagy megkérdezni, hogy hová utaznak legközelebb vagy hasonlók- szerintem ez is teljesen helyénvaló- eszembe nem jutna ilyeneken aggodalmaskodni, nem vagyunk óvodások :)

2014. ápr. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
28%

Mivel törzsvendég, így gondolom szoktak beszélgetni is, nemcsak a "mit hozhatok" az összes kommunikáció.

De miért ebédel minden nap étterembe? Te nem szoktál neki főzni és csomagolni? Az én férjem meg csak abban bízik, amit én készítek neki és szerencsére nagyon szereti. Arról már nem beszélve, hogy havonta így akár 25 ezret is simán meg lehet spórolni.

2014. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
32%

Már miért lenne baj?

Bolond vagy?

2014. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
69%

7!


Dehogy lehet spórolni 25 ezret! Vannak helyek, ahol jó árban van finom menü, ami ráadásul friss is, nem melegített. Meg nem mindenkinek van kedve meló után minden este főzni a férjének másnapra.

2014. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
64%
Nekem kicsit furcsa, én nem szoktam bemutatkozni a pincéreknek. Név nélkül meg hogy talál meg?(N)
2014. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!