Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ilyenkor meg mi a teendő?...

Ttitt kérdése:

Na ilyenkor meg mi a teendő? Mit lehet csinálni? Férj? Házasság?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy igen extrém kérdésem! Arról lenne szó, hogy megismerkedtem egy pasival, aki a baráti körömből való. Nem is vettem észre úgy, mint férfit, mert nem tetszik külsőleg. Aztán én elkerültem egy olyan helyre, ahol ideiglenesen csak chat-en tudtam beszélgetni mindenkivel. Aztán közben vele is beszélgetni kezdtem és hát az történt, hogy belsőleg meg is fogott igen rendesen, mivel nagyon rendes embert ismertem meg. Aztán jött egy születésnapi házibuli, ahol mindenki felöntött a garatra és megcsókoltuk egymást. Az óta ő totál szerelmes belém, nekem se közömbös ő, de valami nem olyan. Egyszerűen ezt az általános hülyeséget nem tudom túllépni, hogy ő nekem külsőleg nem jön be. Ha találkozok vele, akkor nem nézek rá sokat, pedig nem vállalhatatlan külsejű ember, csak egyszerűen mindenben ellentét az én ízlésemnek.


Nem tudom, hogy mit csináljak, mert elküldeni nincs szívem, de közben meg ezzel valahogy nem tudok megbékélni és azt se akarom, hogy esetleg pár év múlva meg majd jön egy olyan, akit ha meglátok "rosszul leszek" és esetleg emiatt bántsam meg.


Szerintetek ilyenkor mi van? Én ilyen helyzetbe még sose kerültem, de egyszerűen most úgy érzem magam mint egy gyerek.


én 30 éves vagyok (nő) ő 9 évvel idősebb nálam.



2014. ápr. 29. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha idővel se tudsz túllépni, akkor megmarad jó barátnak, de lehet, hogy fordul a kocka és külsőleg is "megszépül" a szemedben.


A férjemen külsőleg a szemén kívül más nem igazán tetszett eleinte. Aztán a jó dumája, a mosolya kezdett "rámászni az arcára" és egyre szebbnek láttam.

2014. ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy neki nincs nincs ilyenje, hogy "jó a dumája" vagy valami annyira extra dolog. Többször találkoztam vele, de valahogy nem tudok ezzel megbékélni. Nem tudom, mit tegyek, nagyon sajnálnám ha elküldeném, de közben meg nem tudok vele "lenni".
2014. ápr. 29. 10:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Találkozgassatok, aztán majd alakul valamerre! Egy részegen elcsattant csók után még azért ne szervezd az esküvőd.
2014. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Jaj kérdező.:) Én amikor először megláttam a párom, úgy lesokkolt hogy alig tudtam megszólalni. A hibákat inkább nem sorolom.. bennem végig az volt hogy rázzam le? aztán tovább beszégettünk, napokon át és egyszerűen nem érdekel milyen! Ahogy megismertem a külseje ellenére olyan férfi akire én mindig is vágytam.
2014. ápr. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem hagyd a f*nébe!


Nem fogsz tudni rá igazi férfiként tekinteni külsőre! Ha tudod, hogy nem tetszik,akkor mindig ezen fog járni az agyad....


Ne pazarold a saját és az ő idejét sem...Én is jártam hasonló cipőben és rájöttem, ha tudom, hogy nem tetszik,akkor nem tetszik és az isteni belső tulajdonságok sem fogják megszépíteni. Vagy legalábbis csak egy kis ideig maximum,de utána jön az undor...Én 2 évig bírtam az undort,mindennap bűntudattal keltem,és csak szimpla barátság volt..később már az sem.Próbáltam rácáfolni arra, hogy a külső nem számít...de igenis számít.

A külsőhöz vonzódunk elsőre,azt kívánjuk,vágyakozunk utána...

2014. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, mert itt nem arról van szó, hogy "jajj alacsonyabb" csak, de a helyes arca mindenért kárpótol. Nem. Itt arról van szó, hogy az arca se tetszik, nem tudok a szemébe nézni sajnos,nem tudok úgy vele bánni. :(
2014. ápr. 29. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is legyetek egyelőre barátok.

Egyáltalán nincs meg részedről a kémia, így a szex se fog működni. Akkor meg a kapcsolat sem.

Szép és jó, hogy neked ő nagyon szimpatikus, mint ember, de ez csak egy barátságra elég. És ezt el kell neki is mondanod, hogy nagyon kedveled, szereted: mint barátot. De egyelőre te ennél többet nem tudsz érezni.

Vagy megelégszik ennyivel, vagy felejtsétek el egymást.

2014. ápr. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha nem tetszik akkor ne eroltesd felesleges

De eleg feluletes karakterre vall ha mar most ugy erzed egyszer jon valaki akitol kulsoleg elajulsz ez szomoru 30 evessen hiszen a kulso csak csomagolas lehet benne igazan rossz ember is.

2014. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a kapcsolatom, a munkám folyamán megismerkedtünk, nem az én ízlésem és a barátokat, ismerősöket is lesokkolta a látvàny, hogy kivel vagyok együtt. 3 évig barátok voltunk, utánna az első csók, majd a kapcsolat immár 4 éve. Én nem hiszek a szerelem első látásra mondásban, hanem az idővel kialakuló szerelemben. Persze te esetben is vagy kialakul vagy sem.
2014. ápr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Nem tudom, hogy mit csináljak, mert elküldeni nincs szívem" Itt már vége is van a történetnek ha nem ő irányít! Így ,hogy fogsz rá felnézni?
2014. máj. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!