Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák mit szólnátok ha...

Anyukák mit szólnátok ha hallanátok amint ilyet mond a lányotoknak a párja?

Figyelt kérdés

A vőlegénye külföldön dolgozik, a lányom pedig intézkedik itthon az építkezésben.Ma a gipszkarton szerelték.

Kérdezte a vejem hogy 30.000ft volt? Mondta a lányom hogy nem hanem 40.000. Kérdezte hát hogyhogy annyi. Mondta a lányom hogy több dolga volt. Erre a vőlegénye annyit mondott hogy rajta? Azaz a lányomon volt több dolga.

Holnap haza jön, és úgy érzem szólnom kell neki, hogy tisztelje a lányomat. Nem mondom hogy hímes tojás, de ilyen stílust nem fogok eltűrni, és akkor leszek rossz anyós de amikor nem jár bulizni, szórakozni sehová, ne titulálják olyannak a gyermekem.


2014. ápr. 29. 18:35
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Mama!

Ha az én vőlegényem mondta volna ezt, akkor közöltem volna vele, h nem rajtam, hanem alattam!

Érteni kell a poént! Az, h a fiú ilyet mond nem sértés (általában). Nem azt a világot éljük.

23l

2014. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
Hát én biztosan röhögnék, ez nálam humor kategória. Szerintem neked sem kellene a bolhából elefántot csinálni. Nyilván nem úgy gondolta a vejed, csak valami vicceset akart mondani.
2014. ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Egyrészt nem az én reszortom a lányom párkapcsolatát rendben tartani...másrészt amit itt leírtál, nekem nagyon kevéske indok lenne ahhoz, hogy leoltsam a vejem. Szerintem nem volt ez akkora gáz! Ha elhordta volna üvöltve minden reteknek....hát...akkor is azért elfilóznék a dolgon, hogy egyáltalán bele szóljak-e a dolgukba vagy sem. De itt, ebben a szituban...csak kotnyeleskednél azzal, ha beszólsz.
2014. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne ártsd magad a lányod magánügyeibe!!!!


2. Miért hallgatod, hogy mit beszél a lányod meg a völegénye?


3. Ha a lányodnak nem tetszik az, amit a völegénye mond, majd tisztázza vele.


4. Ha " ilyen stílust nem fogsz eltűrni", akkor vagy a lányod életét tezsed tönkre, vagy otthagynak téged és többé feléd sem néznek.


Magam is anyós vagyok, de szégyellném magam, ha így viselkednék, ahogy te.

2014. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi közöd nincs hozzá, nem szólhatsz bele. Majd ők ketten elrendezik, nem hiszem, hogy a véleményed kérnék ebben a dologban. Mellesleg ez szerintem is inkább poén volt, amit te nem értettél. Nem kell anyatigrisként viselkedni a felnőtt gyereked felett. Majd ha ő kéri, akkor szólj a dolgokba, addig ne.
2014. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
83%
Ne már, kérdező, szerintem ezt csak poénnak mondta! Mondjuk, nem voltam ott, nem tudom.
2014. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán miért hallgatózol, amikor egymással beszélgetnek? NEKED semmi közöd ehhez!!!!
2014. ápr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
20%

kedves mama, hol a humorérzéke?

Én a kedves lánya helyében tuti közöltem volna, hogy nem, 50 lett volna, de mivel rajtam is melózhatott, megúsztuk olcsóbban... aztán jót röhögünk.

De úgy sejtem, az ön lánya hasonló savanyújóska, mint az anyja.

2014. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak poèn volt. Ne szolj bele az èletükbe.
2014. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

"Holnap haza jön, és úgy érzem szólnom kell neki, hogy tisztelje a lányomat."


És ezzel ki is vívod magadnak a vőd utálatát. Vagy csak egyszerűen lesárkányoz majd.

2014. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!