Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányotoknak hinnétek vagy a...

A lányotoknak hinnétek vagy a (z új) férjeteknek?

Figyelt kérdés

Elváltam mikor a lányom még pici baba volt (11 hónapos) majd megismertem a mostani férjem, akivel 10 éve vagyunk együtt, 6 éve házasok is. Az új párom a kezdettől fogva elfogadta hogy nem egyedül vagyok és teljesen jól kezelte a lányomat is.


Nem rég viszont a most 12 éves lányom azzal állt elő, hogy a párom erőszakosan viselkedik vele, gyakran ráförmed, kiabál és lökdösi/rángatja. Én ilyet még nem tapasztaltam és nem is gondolnám hogy ilyet csinálna, nem egy agresszív ember.

Mellesleg a lányom mostanában kicsit a világ hercegnőjének képzeli magát és elég csacska dolgokat csinál a barátaival is, azért merült fel bennem, hogy mi van ha csak hazudik? Vagy esetleg az, hogy a vérszerinti apja adja alá a lovat és kéri hogy így viselkedjen..


Ti mit gondoltok? Kinek hinnétek? És hogyan lehetne kideríteni az igazságot?


2013. márc. 26. 18:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is esélyes hogy vérszerinti apu akarja megmérgezni a ti jól működő kapcsolatotokat, mintegy bosszúból.

Rákérdeztél már a férjednél erre? Hogy reagált?

2013. márc. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelműen a férjemnek, pláne ha (ahogy fogalmazol) a lányod "mostanában kicsit a világ hercegnőjének képzeli magát".

Valamint igen, szerintem is befolyásolja az igazi apukája.

Ha nem agresszív a férjed és nem volt vele eddig semmi probléma, jól viselkedett a lányoddal is, akkor ugyan most miért kezdene el erőszakoskodni?

Ne hagyd hogy tönkretegye a kapcsolatotokat!

2013. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
53%

Én is a férjemnek hinnék. A lányod 12 éves, kezdődik a kamaszkor és ezzel a dackorszak meg a "semmi sem jó" és "legyen minden úgy ahogy én akarom, bármi is az ára" időszak.


Ha eddig nem volt probléma kettejük kapcsolatában akkor én sem hinném el amit a lányod állít.

2013. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Hülye helyzet. Vehetsz riportermagnót a gyereknek. Ha fel tudja venni, hogy kiabál vele a párod, egyértelmű lesz.
2013. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
98%
egyelőre senkinek, hanem odafigyelnék, és a párodat is megkérdezném, mi a szitu. Ez komoly dolog, 3-asban kellene megbeszélni.
2013. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes helyzet. Egyrészt biztos hinnék a gyereknek is, mivel bíznék benne, másrészt meg ha 10 év alatt nem tapasztaltál semmit, azért gyanakodnék is, hogy nem mond igazat. A kiskamaszkor tényleg elég kényes időszak. Nem lehet, hogy azért füllent, mert valami más baja van, és a figyelmedet szeretné megnyerni?
2013. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%
Tuti a lányomnak!
2013. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
84%

Simán lehet, hogy csak fel akarja hívni magára a figyelmet. És az is lehet, hogy a vér szerinti apja a hunyó.

Ha gond lett volna közöttük, az nem derül ki tíz év alatt? Gondolom, a jelenlegi férjed "saját"jaként kezelte.

Korábban voltak problémák közüttük?

2013. márc. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, leülnék hármasban megbeszélni a kérdést, ennyi. Addig nem hinnék senkinek, ez ugyanis nem hitbéli kérdés, a legvalószínűbbnek azt gondolom, hogy az igazság a kettő között van, a férjed türelmetlen a lányod meg túlérzékeny, és ebből van a kutya-macska párbeszéd kettejük között. Ennyi.
2013. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Túl vagyunk már a beszélgetéseken. Beszéltem kettesben a férjemmel, tagadott mindent, aztán beszéltünk hármasban is ott is tagadott mindent, majd az lett a vége hogy a lányom sírva berohant a szobájába és 3 napig nem szólt hozzám mert hogy "szívtelen anya vagyok és sosem hiszek neki"..
2013. márc. 26. 18:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!