Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van már, lehet erre...

Elegem van már, lehet erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt és mániákusan fél a szüleimtől,rokonaimtól és a barátaimtól is egy kicsit. A szüleim mindig próbálnak vele beszélgetni, kedvesek, de ő alig válaszol. Általában későn jön(amikor már alszanak), hogy ne keljen találkoznia velük.Én megértem, hogy nem szeret emberek között lenni, de csak együtt vagyunk már egy éve, rég megkellett volna szoknia legalább őket. Sőt enni sem mer előttük, ha elmentek aludni utána mondja nekem, hogy vigyek már be neki valamit enni a szobába. Velem nem ilyen hálistennek, de arról hogy szoktassam le, hogy ne féljen ennyire? 21/L
2009. dec. 25. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. ezt nem tudod ráerőltetni. szerintem nem fél tőlük, hanem egyszerűen, nem akar kapcsolatot létesíteni velük. úgy érzi, semmi köze hozzájuk és, ha nem akar velük találkozni, akkor nem is fog.
2009. dec. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval, ráerőltetni semmiképpen nem tudod majd, és ne is próbáld mert csak megmakacsolja magát. meg kell értetned vele hogyha továbbra is veled akar maradni és működő párkapcsolatot akar, akkor előbb utóbb normális kapcsolatot kell kiépítenie a szüleiddel/szeretteiddel/barátaiddal.
2009. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy jövőtök nem lesz,ha továbbra is ilyen "kapcsolata" lesz a szüleiddel!Próbálj vele beszélni,mert sztem ez nem normális,hogy a szüleid nem is ismerik akivel jársz..!Nagy lelki problémák lehetnek a háttérben a barátodnak!
2009. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kikiricsiricsikics válasza:
nézd a jó oldalát, összeveszni nem fog a szüleiddel:)
2010. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!