Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éve vagyunk együtt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyunk együtt a barátommal már nagyon sok vitánk volt a haveri társosága miatt és nekem elegem van, nem tudom mit tehetnék, ez nem mehet már igy sokáig az lenne a megoldás a választás elé tenném hogy ki a fontosabb vagy mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom elviselni amikor a barátaival van felhivom bunkó velem, a barátai utálnak engem töbször ellenem beszélnek pletykákat terjesztenek rólam és félek h elveszítem a barátomat,
2011. aug. 6. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél?

Virágot az ablakba, mert az szép!

2011. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj énis ugyanígy vagyok csak én fiú...a legjobb barátom gyűlöli a barátnőmet megminden... de ő elfogadja hogy barátokra is szükségem van...én a helyedben nem törődnék ezzel de te tudod...
2011. aug. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te félsz, hogy elveszited a baràtodat, de érdekes a baràtod nem fél. Ugy rugnàm ki az utcàra, hogy repülne. Azt irod bunkó veled, akkor mit akarsz tõle. Nem akarsz egy olyan kapcsolatban lenni,ahol van tisztelet egymàs irànt?
2011. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyod ,hogy bunkózzon veled egy pasi? És akkor kérdezed,hogy mit tehetnél? Én kib*sznám,mint macskát szarni.Nehogy már egy pasi alázzon!
2011. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tedd választás elé és lapátra kerülsz.



így jó lesz.

2011. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!