Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már elegem van! Én rettenetesen szeretem e Ő. Nem tudom! Mi lehet a legmegfelelőbb megoldás számunkra szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki korban picivel idősebb mint én. Nem kertelek én 20 vagyok ő 31 éves. Együtt voltunk/vagyunk fél éve. Elvált 2 gyereke van. De nem is ez a lényeg. Az utóbbi két-három hónapban kisebb-nagyobb veszekedéseink voltak. Tény, hogy én is hibás vagyok dolgokban és ő is. De az utolsó találkozásunk nagyon betett. Pont egy olyan "időszakban" voltunk, hogy annyira nagyon jóó hogy az nem igaz. Nem találkoztunk már egy kis ideje mert váltott szakban voltunk és hát én mire hazaértem addigra ő aludt. (együtt éltünk) Aztán egyik nap megvárt, hogy együtt legyünk végre :) jól is indult az éjszaka. Beszélgettünk, szeretkeztünk meg minden ami ilyenkor "kell". Viszont nálunk ez nem fullad ki egyetlen szeretkezésben főleg ha ilyen sokáig nem találkozunk... Így hát lese feküdtem normálisan máris hozzá látott az ismételt dolgokhoz. Fel is állt neki és már bennem is volt erre benyög egy ilyet hogy nem kíván kiveszi és itt vége is volt. Nem bunkóztam vele megértettem, hogy fáradt (mert szerintem az volt, mivel délután még maszekolt is) nem is szóltam egy rossz szót se, és erre azt mondja hogy hagyjuk egymást legyen vége. Hát köpni nyelni nem tudtam hiszen minden fasza volt addig. De a legdurvább az az volt amikor azt mondta hogy még szereti a volt ( hivatalosan még nem volt felesége de már 1 éve külön vannak és most lesz a tárgyalás ) feleségét. Hát ezen kb lementem hídba.. Most ez tényleg azért csinálta mert besérült, hogy másodszorra nem tudott kielégíteni vagy tényleg szereti a volt feleségét ???? :OOO
2011. jan. 28. 00:39
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
100%
erre rá fogsz jönni. ne kaparj utána semmiképp! nem éri meg.
2011. jan. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Egész biztos hogy nem amiatt akadt ki mert nem tudott kielégíteni!


Elég nagy a kor különbség :S


Bármi is történik ne tegyél olyat amit megbánnál miután átjutottál ezen. Vagyis ne alázkodj meg, de ne add fel olyan könnyen. Elképzelhető hogy ő sem tudja mit akar, ha így egyik napról a másikra.

2011. jan. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Morcika83 ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy az villant át az agyán, hogy túl fiatal vagy hozzá és azt akarja hogy élj, és az egyéb babla ami ilyenkor szokott jönni?
2011. jan. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha még csak az lett volna, hogy egyik napról a másikra... :S

de korántsem... egyik pillanatról a másikra :S

igen a korkülönbséget Ő is folyamatosan magyarázza nekem.

Igen tény, hogy 11 év nem kicsi, de van olyan ismerősöm akiknél 16 év meg 15 év a korkülönbség és mégis megvannak. Ráadásul ugyanúgy gyerekkel és kb ugyan így volt a válás is (mármint ahogy most a gyerekek vannak korban a kicsi 4 a nagy 7 éves)

Az még a kifogása, hogy Ő túl komoly hozzám.. Na ácsi.. azért mert 20 éves vagyok és hülyéskedni szoktam az egyáltalán nem azt jelenti, hogy hülye is vagyok.. Meg hogy Ő már sok "sót nyalt" az életben.. Mondja ezt nekem.. 20 évesen úgy élek mint egy 30 éves. Azzal a különbséggel, hogy a szüleimmel élek.. (most megint) apám alkoholista :S :( anyám már teljesen kikészült idegileg. Van egy testvérem aki németországban dolgozik és ha haza is jön nem szívesen jön ide hozzánk mert, hogy apánk alkoholista és napi 2-3 liter bort lazán bever.. abba kellett hagynom az iskolát a szüleim adóssága végett, hogy tudjak nekik segíteni anyagilag, hogy ne napról napra kelljen élnünk.. És Ő magyaráz nekem arról hogy ki mennyi "sót nyalt" meg? És ez még csak egy töredéke. Én elviseltem/lem, hogy két pici gyereke van sőt még szeretem is őket. Elviselem, hogy találkoznunk kell az exével. Szerencsére mi nem vagyunk rosszban. Elviseltem amikor az anyja még nem is ismert de már lek.urvázott. ááhhh komolyan mondom már agyf.aszt kapok.. A legeslegnagyobb baj, hogy ha ki is lépnék ebből az egészből nem tudnék gyorsan.. Sajnos szerelmes típus vagyok, nagy a szívem ha megszeretek valakit azt nem akarok, nem tudom elengedni.. :(

2011. jan. 28. 01:25
 5/11 Morcika83 ***** válasza:
100%
Már fáradt vagyok, de nekem úgy jön le abból amit írtál hogy nem tekint egyenrangú partnernek, az ilyen meg nem vezet semmi jóra, szerintem. Biztos hogy baromi nehéz neked és mi itt nem igazán kapunk reális képet a kapcsolatról, de lehet jobb lenne kiléni.Tudom mondani könnyűűűű :-)
2011. jan. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig pont ezt a férfitípust kellene kidobni a pi..ába,és nem megvárni,míg porig aláz!
2011. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg szereti.

Nem egyik napról a másikra történt ez a dolog, csak te nem vetted észre. Valószínűleg pont azért, mert te viszont szerelmes vagy belé.

Nyilván ő csak megpróbálta melletted elfelejteni a volt feleségét, de nem ment. Biztos már régóta kínlódott ezért és most kiborult a bili.

Nem tudok mást mondani, valószínűleg csak hitegetett. Téged is, önmagát is.

A legjobb lenne, ha még a társaságát sem keresnéd többet, hátha könnyebben elfelejted.

2011. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
szerintem ne alázkodj meg az elött a pasi elött mert te nem érsz anyit sokkal többet érsz mint amit az a pasi gondol lehet ha tovább hajtod ki fog használni és ez nem lesz könnyű neked se én tudom mijen szeretni egy fiut én is nagyon szerelmes tudok lenni és akkor nem tudnám soha elengedni soksikert
2011. jan. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.Ez egy baromi kusza történet.Ugyanakkor szerintem hagyd ott.Persze nem végleg,ez csak egy csel.Hagyd ott,mond neki hogy rendben,holnap elválunk,persze barátiasan,kultúráltan.Aztán adj neki mondjuk 3 hónapot magadban.Ha szeret,hiányzol neki úgyis megkeres.Te légy picit tartózkodó,de azért ne nagyon.Had küzdjön meg érted újra.Ebből az a lényeg ha szeret úgyis megkeres max egy hónapon belül,ha meg nem akar téged még 3 hó után sem,akkor napra pontosan ahogy lejár a 3 hó verd ki a fejedből aznap.Értem én hogy hűűde szereted,viszont aki nem szeret,azt ott kell hagyni.pont.

Ja,és nyilvánvaló ne tájékoztasd a próbaidőről,csak magadban vizsgáztasd le.

Egyébként szerintem van valakije.De ez csak tipp,tekintve milyen fura a szitu.Túl hirtelen.A korkülönbségét meg csessze meg,ha 4 éves vagy ő meg 16 akkor nyilván számít a kor,de 20 fölött rohadtul nem.Amin meg átmész egy 16 évesből is 25-öt csinálna,nemhogy belőled.A szövegétől már énis agyf.szt kaptam. :D

2011. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!

Köszönöm szépen a válaszaitokat. Legfőképp az utolsónak üzenem, hogy pont ezt adtam.. Magamban egy kis időt neki. Amíg lezajlik a válás végérvényesen és tisztábban látja a dolgokat addig én nem keresem, nem fogok hüly.ét csinálni magamból. Ha fontos voltam neki és vagyok akkor (és ahogy ismerem) megfog keresni. Legalábbis ebben bízok. Esetleg, ha ez nem így történik valóban elkell felejtenem :( Ha lesz változás szerintem itt el is fogom újságolni ! ;) :D

Még egyszer köszi a válaszokat !!!

2011. jan. 30. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!