Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a...

Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt távkapcsolat. Ő albérletben lakik másik városban így mindig az albiban találkoztunk. Egyszer sem volt, amikor a szüleihez vitt volna haza. Rákérdeztem mondta hogy az anyukája is kérdezte többször mikor mutat be én is kérdeztem hogy nem akar e bemutatni engem otthon de mindig az volt, hogy majd meg gondoltam rá stb de semmi hajlandóságot nem mutat. Azt hiszem nem nagyon jön ki a családjával, kb fél évente megy haza pár napra. Ti kierőszakolnátok, vagy várnátok amíg ő hív vagy veti fel az ötletet? Anya mindig azt mondja hogy ez azt mutatja hogy nem is szeret és nem vagyok fontos neki
2014. máj. 2. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Édesanyádnak teljesen igaza van, csak egyetérteni tudok vele. Javaslom Te is gondolkozz el ezen.
2014. máj. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem erőltetném, sőt mi több, elgondolkoznék azon, hogy igazából fontos vagyok-e neki.
2014. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Anyukádnak van igaza.

Ha annyira nem jön ki a családjával, akkor nem napokra menne haza, hanem órákra.

2014. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Hat ha 4 ev alatt nem került ra sor es ráadásul táv kapcsolatban éltek, akkor en is osztom anyukád velemenyet, sot azt is elképzelhetőnek tartom, hogy valaki mas van az életében....
2014. máj. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy házasember....?
2014. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat elmeselem velunk mi volt

A parommal vagy nalunk vagy az alberleteben talalkoztunk annak ellenere nem mutatott be a csaladjanak hogy egy varosban eltunk.

Anyum is sokszor mondta neki, hogy meg hivna ebedre a szuleit de mindig lemondtak a paromon keresztul mert kozbe jott valami.

Harom evig igy ment, mig apukam el beszelgetett vele hogy itt valami nincs rendbe es tisztazza.

A lenyeg az volt hogy apukaja alkoholista es az anyukaja is szep lassan raszokott az italra o meg szegyelte elottunk.

En egyszer elmentem vele a szuleihez es kedvesek voltak de koszosak es budosek.

2014. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem házas 21 volt amikor megismerkedünk. Nem valószínű, hogy van más valakije is mert állandóan a gép előtt van kivéve amikor pár órát alszik vagy egyetemen van. Nem hiszem hogy úgy csajozna hogy közben folyamatosan nekem írogat vagy játszik valamilyen játékkal. Az ő apjának is alkohol problémái vannak és elvileg csak "a gyerekek miatt" maradt egyben a család. Azt mondta régen mindig őt használták döntőbírónak hogy kinek van igaza veszekedéseknél
2014. máj. 2. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem is igaza van anyukádnak. Az én exem is ilyen volt, nem mutatott be a rokonainak, anyjának, pedig anyja is szeretett volna megismerni engem, ő is azt mondta, hogy majd, meg mert a vitáik miatt stb. Végül ugye két oldalról folyamatosan nyúztuk, pedig össze se beszéltünk anyjával :), és bemutatott, de igazából kár volt. Vele nem volt gondom, mármint anyjával, de a család többi tagja onnét kezdve folyamatosan azon volt, hogy szét bombázzanak minket, a párom pedig egész egyszerűen nem állt a sarkára. Tudnom kellett volna, hogyha már a bemutatáskor se áll a sarkára és lépi meg magától, akkor a többibe se fog így tenni. Az mellékes, hogy mert fontos vagy-e neki vagy se, de így nem igen lesz szerintem jövője a kapcsolatotoknak, ha a barátod is ilyen "mulya" jellem.
2014. máj. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!