Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzek és tekintek rá...

Miért érzek és tekintek rá úgy, mintha az apám lenne?

Figyelt kérdés

Apukám 2 éve meghalt pont akkor, mikor sorkerült volna a szüleim válására. Nagyon hiányzott és hiányzik nekem, de most 1 éve jött egy új lelkész, akire úgy tekintek, minthogyha az apám lenne. Eleinte csak a példaképemnek tartottam, de most....

Nem tudom mit tegyek ez ellen!



2014. máj. 3. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg a lelkésznek családja is van!
2014. máj. 3. 14:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy tekintesz rá, mint atyádra, az nem baj. Az a baj, hogy ha másképp...
2014. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kérdés,hogy nő vagy-e, milyen a pap vallása?

Ha nő vagy, s és érzelmeket keltett benned, az probléma, kivéve, ha nem nős, s nem katolikus pap.

Egyébként a legjobbat választottad.

2014. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.-nek válaszolok: Ott még nem tartok szerencsére (nem is fogok/akarok), hogy meleg legyek! Szóval, igen, úgy tekintek rá, mint atyámra!


2.-nak válaszolok: Fiú vagyok és a lelkész vallása református.

De most azon vagyok kiakadva, hogy pont olyat választottam úgymond "pótapának", akinek van családja! Most azon filózok, hogy elmondjam-e neki? Mert attól tartok, hogy akkor máshogy fog viszonyulni hozzám! Azaz ebből sokkal rosszabbul kerülnék ki és mondjuk már nem olyan lelkész-barát "kapcsolat" lesz, hanem lelkész és "ismeretlen" közötti kapcsolat.

2014. máj. 4. 19:37
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Segítenétek még? Tanácsokat tudnátok adni, hogy mit tegyek? Válaszotokat előre is köszönöm!
2014. máj. 4. 19:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy embernek csak megtiszteltetés ha valaki apjaként tekint rá. Nem hiszem, hogy rosszabb lenne a kapcsolatod vele, ha közölnéd vele, hogy úgy tekintesz rá mint apádra. Én inkább örülnék ennek mint sem...
2014. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon örülök ezeknek a válaszoknak, mert erőt adtatok nekem ahhoz, hogy elmerjem mondani, hogy apjaként tekintek rá! Köszönöm mégegyszer mindenkinek, aki válaszolt és esetleg válaszolni fog! Mikor legközelebb találkozok vele, s adódik egy alkalom rá, akkor elfogom mondani neki, s leírom, hogy hogyan reagált rá és majd annál is később (:D) kíváncsian figyelem, hogy hogyan viselkedik velem szemben. Mármint, hogy változott-e az "apás" dolog óta. Tehát rosszabb vagy jobb lett-e a kötelék az én meglátásom szerint. :( :/ :) :D
2014. máj. 6. 20:55
 8/8 A kérdező kommentje:
Nos, hát meglátásom szerint eleinte úgy tűnt, hogy örült a versnek! Igazából most azt érzem, hogy kellemetlen neki. Mert rákérdeztem, hogy mikor értékeli a verseimet(róla is írtam) és kedvesen, úgymond lepattintott.(+ mosolyogva mondta ezt: "majd értékeli"!) Rákérdeztem, hogy melyik nap? Ugyanazt mondta! Én már nem tudom mit gondoljak! Feladom! :( Megkell fogalmaznia, hogy mit mondjon, vagy felkell dolgoznia ezt? :D :/ :(
2014. máj. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!