Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent szerintetek az h...

Mit jelent szerintetek az h mar egypar napja olyanokat almodok, hogy pl a kozeli rokonom meghal? Vagy sulyos baleset eri, beleesik egy kiallo csobe ami atszurja a mellkasat.

Figyelt kérdés
nagyon rosszul erzem magam ezek az almok miatt magam. nem is akarok mar aludni miattuk
2009. dec. 25. 23:26
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Az álmoskönyvek szerint azt, hogy sokáig fog élni... Amúgy kettős érzéseim vannak a könyv miatt. Két olyan időszakom is volt, amikor 3-4 naponta valakinek a halálával álmodtam. Pár hónapra rá mindkét alkalommal meghalt egy rokonom. Lehet ez csak belemagyarázás, és teljesen véletlen, de most már akárhányszor halállal álmodom, összerezzenek reggel, hogy csak ne térjen vissza megint ez az álom.

Ugyanakkor olyan visszatérő álmomat is megnéztem ebben a könyvben, amire végképp nem találtam magyarázatot, és olyan dolgot írt benne, ami teljesen igaz lehet rám.

2009. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Az álmoskönyvek hülyeségek, hagyatkozz az intuícióidra, milyen érzések vannak benned, milyen kapcsolatban állsz az álmodban szereplőkkel, vált-e már valóra így álmod...
2009. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
szereintem az álmaid kihatással vannak a mindennapi életedre lehet bunkóságnak veszed de probáld meg irányittani az álmaid ha nem megy probálj meg felébredni aztán ujra visszaaludni és talán más álom lesz !!
2009. dec. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, még esetleg közrejátszhat, ha mostanában sok ilyen témájú filmet nézel, ha ez az eshetőség fennáll, válts műsort, ha elmúlnak az ilyen álmok, ettől volt, ha nem, más jelentésük van.
2009. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Figyelj, szerintem ne törődj az ámokkal. Én 17 éves vagyok, s egészsgéügyi suliba járok, tanulok személyiséglélektan, amiben az egyik lecke címe, figyelem-álom-ábránd volt. Ott pontosan azt tanultuk, hogy az álmokkal ne foglalkozzunk, mert nem valósak. Szerintem te sem tedd, mert ha sokat gondolsz ezekre a dolgokra, akkor az megtörténhet.
2009. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
00:28 - Ezt csak azért írják így, mert még senki nem tudta megmagyarázni azokat az álmokat, amik valóban üzenetet hordoznak, figyelmeztetnek valamire, és nem csak a mindennapok feldolgozásai.
2009. dec. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
65%
az para mert én szoktam olyat is állmodni hogy én meghalok
2009. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nem néztél valami horror filmet?? Mert nekem ilyen álmaim a végső állomás c. filmek után (1,2,3) voltak.
2009. dec. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
de az h*lyeség, hogy üzenetet hordoznak meg hasonlók. Az álomokban csak a nap eseményeit dolgozzuk fel, ez bizonyított tény, nem egy documentum filmet láttam már erről, amiben professzorok beszélnek benne. Ezek már csak kitalációk, hogy így-meg úgy megtörténik. Felejts el szerintem, kár is ezen rágódni!
2009. dec. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
😱😱😱😱😱😱😱😱
2016. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!