Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan kapcsolatotok,...

Volt olyan kapcsolatotok, esetleg ismertek olyanokat akik a munkahelyükön jöttek össze egymással?

Figyelt kérdés
Hogyan jöttetek össze, és milyen tartós lett? Egyáltalán érdemes a munkahelyen ismerkedni? Hogyan "szokás"?
2011. ápr. 11. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Egyik volt középsulis tanárom már nyugdíj felé van, ő még évtizedekkel ezelőtt a felségével az egyetemen ismerkedtek meg egymással. 30-on valahány éve házasok.
2011. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Igen, ismerek, többet is. Van több, ahol futó kaland volt és van több, ahol végül házasság lett belőle.


Alap kérdés, hogyan viselnéd, ha nem tartós, és utána is minden nap találkoztok.. ja, igen, olyanról is tudok, ahol az egyik inkább munkahelyet váltott.

2011. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
A volt munkahelyemen a büféscsajt kúrogattam, jó volt, mert ingyen volt a melegszenya:P
2011. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Velem is, egy ismerősömmel is történt ilyen, a vége mindkét esetben szakítás és munkahelyváltás lett.
2011. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

19 és 24 évesen ismerkedtünk össze munkahelyen :) Ma 38 és 43 évesek vagyunk, azaz már mindjárt 20 éve együtt vagyunk, két gyönyörű gyerekünk is van!


És magunkon kívül is sok párt ismerek, akik m.helyen jöttek össze.


Ám egy érdekes adalék: Ahol az egyik félnek volt párja (tehát megcsalás lett a kapcsolatból) ott rövidek voltak a kapcsolatok.

2011. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Volt, nem munkahelyen, de a munka kapcsán.

Érdekes, hogy írják többen, hogy nem ismerkednének munkahelyen, mert szakítás után kellemetlen minden nap találkozni vele.

Egyrészt TI is jól kezdtek neki, hogy már azon gondolkoztok, hogy szakítás lesz!

Másrészt lehetne tovább sorolni, hogy a lakókörnyezetből is épp ezért nem ismerkedtek, az internetről azért, mert olyan buggyantak vagytok, hogy szerintetek az interneten mindenki pszichopata (ezek szerint akkor Ti is??), szórakozóhelyen azért nem, mert ott senki nem komoly és mindenki iszik és szív valamit, a nők ott k.rválkodnak, a férfiak is csak egy sima menetet akarnak. Ugye milyen baromságnak hangzik mindez? De Ti csak maradjatok egyedül, ne ismerkedjetek, mindig találjatok valami okot ennek elkerülésére, én örülök is ennek, mert legalább egyszer kihal az emberi faj. Hurrá!

2011. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

00:02 jól felhergelted magad.. Mit vétettünk? :)))

Egyébként hol írják többen, hogy nem ismerkednének munkahelyen? Én nem látok itt egyet se.

2011. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én munkahelyen jöttem össze a kollégámmal.

Egy helyiségben dolgoztunk,és ki nem álltuk egymást.De pár hónap múlva együtt kellett dolgoznunk,és az hogy egymás mellett kezdtünk dolgozni,így munka közben beszélgetünk mindenről.Kiderült,hogy sok mindenben azonos a gondolkodásunk,azonos az ízlésünk..Később rájöttem,hogy szerelmes belém,mivel én éppen válófélben voltam nem igazán akartam új kapcsolatot.De végig mellettem volt,támogatott,segített,és megnevettetett.Annyira jól éreztem magam vele,hogy rájöttem én is megszerettem.A válóperem után 1 hónappal összejöttünk,és össze is költöztünk..Rá 3 hónapra igent mondtam neki.. Idén lesz 10 éve,hogy boldog házasok vagyunk..Még ma is látom rajta,hogy fülig szerelmes belém,és én is nagyon szeretem..Még ma is rengeteget beszélgetünk,élvezzük egymás társaságát..Ha tehetném ma is dolgoznék vele egy munkahelyen,mert jó volt együtt dolgozni..

Egyébként munkahelyen ismerkedéshez nincs "szokás". Az ember önmagát adja,és ismerkedik,barátkozik a melóhelyén..Ha két ember szimpatikusnak,érdekesnek találja egymást akkor akár egy gyönyörű szerelem is kialakulhat..

De van hogy valaki rengeteg emberrel dolgozik együtt,mégsem a munkahelyén találja meg az igazit..

2011. ápr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 évig voltam özvegy,amikor egy kollégámmal összejöttünk.

Akkor már 10 éve dolgoztunk együtt,de addig csak olyan volt,mint a többi munkatárs. Fél év után összeházasodtunk,és 30 évig éltünk együtt,a férjem haláláig.

2011. ápr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Igen, két kolléganőm is.Az egyik igaz egy cégnél dolgoznak,de más épületben ezért csak otthon találkoznak,meg együtt jönnek(házasok és van gyerekük is).A másik lánynál meg kb 100-150 m választja el a párjától.Együtt jönnek és napközben többször átjön a párja kajáért vagy pusziért stb.Kb 5 éve vannak együtt együtt is élnek,de meló után a pasinak vannak más programjai, így ő későn ér haza.Kívülről imádják egymást, most jön a baba is,de szerintünk a pasi nem túl hűséges,de lehet csak flörtölget,de megcsalni nem csalja meg..
2011. ápr. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!